Hande Ataizi’nin bir milyon dolarlık bilekliği! Yanında iki tane de koruma göndermişler

Halid Ziya Uşaklıgil’in ‘Aşk-ı Memnu’ romanından uyarlanan ‘Bihter’ filminin galası, önceki akşam Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. Galaya katılan tüm davetlilerin o döneme uygun kostümlerle galaya katılmaları ortaya renkli görüntüler çıkardı.

Etkinliğin en çok dikkat çeken isimlerinden, ‘Bihter’ filminin Firdevs’i Hande Ataizi, Farah Zeynep Abdullah ile aralarında kriz çıktığı iddialarıyla ilgili gazetecilere içtenlikle cevap verdi.

“NE DEMEM GEREKİYOR, BİLMİYORUM”

Ataizi, “Biz küs değildik ki barışalım. Çok güzel bir ikili olduk. Dışarıdan yanlış algılansa da öyle bir durum yok” dedi. Bunun üzerine aynı sorunun yöneltildiği Abdullah, “Ne demem gerekiyor, bilmiyorum” diyerek herkeste şaşkınlık yarattı. İkili daha sonra kameralar karşısında sarılarak poz vererek, küs olmadıklarını söyledi.

TAKISININ FİYATINI DOĞRULADI

Hande Ataizi’nin kolundaki bileklik de dikkat çekti. Takı firmasının, bilekliğin bir milyon dolar olduğunu doğrulayan ünlü isme, mücevherin yanında iki tane de koruma gönderdiği öğrenildi.

FARAH İLE HANDE ARASINDA NELER OLDU?

Farah Zeynep Abdullah’ın filme adını veren Bihter rolünü üstlendiği filmde yer alan Hande Ataizi daha önce beğendiğini söylediği oyuncuyla arası bozulmuştu. Hande Ataizi “Hiç kimseyle sorunum yok” dese de, 2. Sayfa’nın haberine göre; sette büyük bir gerilim yaşanmıştı.

İddiaya göre; Farah Zeynep Abdullah sette herkesle kavgalıydı. Senaryoya müdahale eden ve “Ben bunu oynamam” diyerek setin 2 saat durmasına sebep olan oyuncu, Hande Ataizi ile sahnelerinde de pas vermiyordu. Ataizi bu durumu dile getirdiğinde kıyamet kopmuştu. Set durma noktasına gelmiş ve söylenenlere göre Farah Zeynep Abdullah zor ikna edilmişti.

Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Bihter’ galasındaki tarzı olay oldu!
‘Bihter’ setinde kriz çıkmıştı! Hande Ataizi’ne Farah Zeynep Abdullah sorusu
PaYLaŞşşş