Photoshop’u abartan Deniz Seki eleştirilere yanıt verdi

Yaşadığı zor günler gibi kilolarını da geride bırakan, adeta küllerinden doğan Deniz Seki değişimiyle büyük beğeni topluyor. Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor ve takipçilerinin yakaladığı photoshop hatalarıyla ve uyguladığı filtrelerle gündeme geliyor.

Geçtiğimiz yaz sevgilisi İrfan Özçelik ile mavi tura çıkan Seki, paylaştığı fotoğraflarda photoshop’u yine bir hayli abartmıştı.

YORUMLARA KAPATTI

Yanlış uygulama ile bacağını yamultan ünlü şarkıcı, gelebilecek kötü mesajlara karşı önlem almış ve diğer fotoğraflarının aksine bu paylaşımını yorumlara kapatmıştı.

İSYAN ETTİ

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Etiler’de objektiflere takılan Seki, muhabirlerle konuşarak sosyal medya üzerinden kendisine gelen photoshop eleştirilerine isyan etmişti.

51 yaşındaki ünlü şarkıcı, basın mensuplarının hatırlattığı filtre ve photoshop yorumlarına; “Ne photoshop’u arkadaşlar, görüyorsunuz işte karşınızdayım” sözleriyle yanıt vermişti.

KONSER FOTOĞRAFI GÜNDEM OLDU

Son dönemde paylaştığı fotoğraflar ve kendisine gelen ‘photoshop’ yorumlarıyla adından söz ettiren Deniz Seki, Manisa’da konser verdi. Ünlü şarkıcı, gecenin fotoğraflarını Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı.

Seki’nin ardından Manisa Belediyesi de konserin görüntülerini sosyal medyada yayınladı. Ünlü şarkıcı ile belediye tarafından paylaşılan fotoğraflar arasındaki fark dikkatlerden kaçmadı.

“KÖTÜ YORUMLARI TÜKÜRMEYİN!”

Sosyal medyada kıyaslanan görüntüler sonrasında Seki’den açıklama geldi. Şarkıcı, gelen eleştirelere “Merhabalar… Yine bir farklı Deniz ile karşı karşıyayız. Hepimiz insanız insan! Olduğumuz gibi de arada değişikliklere yönelebiliyoruz. Ben benim! Deniz Seki’yim! O anki ruh halimde o Deniz’i beğenmiş onu paylaşmışım! Kötü yorumları ağzınıza alın çiğneyin ama tükürmeyin. Çok sarılıyorum hepinize sevgiler.” sözleriyle yanıt verdi.

Deniz Seki eridi!
Deniz Seki sosyal medyada gündem oldu!
PaYLaŞşşş