Haberler: Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftinin aşk tatili

KAMİL SÜMER / MİLLİYET
‘Yasak Elma’ dizisinde hayat verdiği ‘Yıldız’ karakteri ile izleyicinin beğenisini toplayan Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer’den geçtiğimiz haftalarda yine ‘ayrılık’ haberi gelmişti. Daha önce “Özel hayatımı sürekli açıklamak, ‘Ayrıldım, barıştım, kavga ettim’ demek istemiyorum” diyen oyuncunun, dördüncü kez ilişkisini noktaladığı iddia edilmişti. Birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bırakmaları gündem olan ikilinin, üç yıllık ilişkilerine yeniden nokta koyduğu ileri sürülmüştü. Küslüğün sebebi merak konusu olurken, ayrılığın kısa sürdüğü ortaya çıkmıştı.

Eda Ece, üst üste ikinci kez EuroLeague şampiyonu olma başarısı gösteren Anadolu Efes takımının kutlama gecesine katılmıştı. Şampiyonluk kupası önünde sevgilisi Buğrahan Tuncer’le poz verdiği kareyi Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, nazar boncuğu ve kalp emojisi koyduğu gönderiye, “İkinci kez bu sevinci yaşadık, Avrupa Şampiyonu Anadolu Efes” mesajını yazmıştı.

“AYNI EVİN İÇİNDE YİNE Mİ SİLDİN BENİ?”

Kuruçeşme’de bir derginin düzenlediği ödül törenine katılan sempatik oyuncu, sevgilisi Buğrahan Tuncer’i bir kez daha sosyal medya hesabından takipten çıkarması hakkında da konuşmuştu. Basın mensuplarının çok konuşulan sosyal medya hamlesini hatırlatması üzerine Ece, şu açıklamayı yapmıştı:
Sizin için yapıyorum ben onu. Kız üç senedir aynı kişiyle çıkıyor, haber yapabilin, sıkılmayın diye. Arada bir adrenalin olsun diye. Buğra ‘Aynı evin içinde yine mi sildin beni?’ diyor. ‘Şunu yapma, boşuna haber oluyoruz’ diyor. Çok kızdı, çok. Bir daha yapmayacağım.

‘Annemin doğurduğu buydu’

MARMARİS’TE SEABOB KEYFİ

Ünlü çift, geçtiğimiz gün Marmaris’te tekne tatilinde objektiflere yansıdı. Eda Ece, keyifli tatiline sevgilisi Buğrahan Tuncer ile seabob yaparak başladı. Buğrahan Tuncer seabob kullandığı sırada ise Eda Ece sevgilisinin sırtına tutundu.

DENİZ BİSİKLETİNİ USTACA KULLANDI

Başarılı oyuncu, seabob sonrası uzun süre deniz bisikleti kullandı. Ece, teknelerin halatlarının arasından geçerek, deniz bisikletindeki ustalığını da gözler önüne serdi.

‘Ben zaten Buğrahan’la beraberim’

EDA’YI DENİZE DÜŞÜRDÜ

Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen ikiliden Buğrahan Tuncer, gizlice yüzüp deniz bisikletine hamle yaptı ve sevgilisinin suya düşürerek eğlenceli anlar yaşadı.

BARFİKS ÇEKTİ

Buğrahan Tuncer, daha sonra teknelerinin halatında barfiks çekerek sevgilisine adeta güç gösterisi yaptı. Çift, doyasıya yaşadıkları deniz sefasının ardından tekneye çıktı. 29 yaşındaki basketbolcu, havluyla sevgilisi Eda Ece’nin yüzünü kuruladı.

Sıfır Makyaj Eda Ece
PaYLaŞşşş