Haberler: Mehmet Dinçlerler’in Hadise’den istediği düğün takılarında çarpıcı detay!

“Sanat hayatımla ilgili Mehmet Dinçerler’den baskı görüyorum” iddiasına bulunan Hadise, 14 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde açtığı boşanma davasının dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

TÜM TAKILARI İSTEDİ!

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları, boşanma davası için bir araya geldi. Ünlü şarkıcı, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenildi. Dinçerler’in ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği öne sürülmüştü.

MİLYONLUK MÜCEVHER LİSTESİ ORTAYA ÇIKTI

“Evliliğimizi sonladırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek istedim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” açıklamasını yapan iş insanının, boşanma kararı sonrası mücevherleri geri istediği iddiası şaşkınlık yarattı.

‘2. Sayfa’nın haberine göre; Mehmet Dinçlerler’in evlilik teklifi sırasında Hadise’ye hediye ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğün yanı sıra düğünde takılan mücevherler şöyle:

Alıntı Metni
‘Beni hala mahvediyor’

“DÜĞÜNDE TAKILAN ZİYNET EŞYASI VE PARALAR KADINA AİTTİR”

Milliyet gazetesinden Melih Aşık, günlerdir magazin gündemini meşgul eden ‘3 milyon TL’lik yüzük ve ‘düğün takıları’ konusunu köşesine taşıdı. İşte o yazı…

Alıntı Metni

Mehmet Dinçerler’den açıklama
PaYLaŞşşş