Fulya Zenginer’den mutlu aile pozu

2008-2011 yılları arasında ekranlara gelen ‘Küçük Kadınlar’ dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer,üç yıl önce grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, mutlu birlikteliklerini bebekle taçlandırmıştı. 24 Mayıs’ta Milan adını verdikleri oğullarını kucaklarına alan Zenginer ile Evren, ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Doğum sonrası ilk paylaşımına”15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” notunu düşen güzel oyuncu, kısa bir süre sonra da bebeğinin yüzünü göstermişti.

“KİME DAHA ÇOK BENZİYOR?’ DİYECEKTİK AMA…”

Oğlu ve eşiyle birlikte kayınvalidesinin objektifine poz veren ünlü isim, paylaşımına; “Kime daha çok benziyor?’ diyecektik ama Miloş’un karnı acıktı. Milan bir haftalık… Fotomuzu da babaannemiz çekti” ifadelerini not düşmüştü.

Fulya Zenginer oğlunu spaya götürdü!

“BENİM İÇİN HER GÜN MİLAN GÜNÜ”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Fulya Zenginer, sık sık bebeğini paylaşmaay devam ediyor. Ünlü isim, geçtiğimiz hafta; oğlunun omuzunda uyurken çekilen fotoğrafını yayınlamıştı.Zenginer, gönderisine; “Milantesi… Haftanın ‘Milan’ günü. Gerçi benim için her gün Milan günü…” ifadelerini not düşmüştü. Takipçileri Fulya Zenginer’in gönderisine, “Çok tatlı” ve “Pili bitmiş sanırım” şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

BEBEĞİYLE SPORDA

Doğum sonrası form tutmak isteyen Fulya Zenginer, sporunu aksatmıyor. Oyuncu, grafik sanatçısı eşi Küntay Tarık Evren’le gittiği pilates salonunda çocuğunu da yanında götürüyor. İkili sporunu yaparken, Milan ise bebek arabasında anne-babasını seyrediyor. Ünlü isim, bu anları takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor.

“En yakın arkadaşımla haftaya dönence izleyerek başladık!”

“ÜÇ SİLAHŞÖRLER”

Şimdilerde anne olmanın tadını çıkaran ünlü isim, son olarak eşiKüntay Tarık Evren ve oğlu Milan ile objektif karşısına geçti. Bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü isme binlerce beğeni ve yorum geldi. Ünlü çift ve bebeklerinin mutluluk pozuna; “Maşallah”, “Üç silahşörler”, “Çok güzelsiniz”, “Harika fotoğraf” gibi yorumlar yapıldı.

PaYLaŞşşş