Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’den mutlu aile pozu

Son dönemin yükselen yıldızlarından biri olan Selahattin Paşalı, oyunculuğuyla olduğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrol oynayan ünlü isim ve iki yıldır aşk yaşadığı Lara Tümer’in bebek bekledikleri ortaya çıkmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Heyecanları günden güne büyüyen ünlü çift, geçtiğimiz nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikahından fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıştı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan bazılarını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini “Love (aşk)” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Lara Paşalı: Ağlamaktan helak olmuştum!

ANNE-BABA OLDULAR

Tüm bu yaşananların ardından Paşalı çiftinden güzel haber geldi. Oyuncu Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in kızları 1 Temmuz 2022 tarihinde dünyaya gelmişti. Lara Tümer, doğumdan paylaştığı karelere, “İsmimizi anne-baba olarak değiştirdik. Ailemize hoş geldin Pera’m. Seni seviyoruz” notunu düşmüştü. Lara Tümer Paşalı’nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Hayırlı olsun”, “Sağlıkla büyüsün” gibi yorumlar yağmıştı.

“BEN BU ÇOCUKLA EVLENECEĞİM”

Zaman zaman sosyal medya üzerinden takipçileriyle soru-cevap etkinliği yapan Lara Tümer, geçtiğimiz haftalarda; “Eşinizle nasıl tanıştınız?” sorusuna yanıt vermişti. Paşalı ile aynı sınıfta oyunculuk eğitimi aldığını söyleyen Tümer, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Selahattin Paşalı ve Lara Tümer’in Bodrum tatili

“SAĞLIKLA BÜYÜSÜNLER”

Şimdilerde anne baba olmanın tadını çıkaran Lara Tümer ile Selahattin Paşalı’dan kızları Pera ile yeni bir paylaşım geldi. Eşi ve kızıyla bahçede poz veren Tümer, paylaşımına; “Bahçemize Pera adına diktiğimiz söğüt ağacı… Sağlıkla büyüsünler” notunu düştü. Paşalı Ailesi’ne binlerce beğeni ve “Gözlerim doldu”, “Maşallah size”, “Allah ayırmasın” gibi yorumlar geldi.

PaYLaŞşşş