Haluk Levent: Kediyi çatıdan atanı bulana ödül var

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada aktif olarak kullanmayan hesapların büyük bölümü kapatılmıştı. Kısa sürede binlerce takipçi kaybeden ünlü isimler kervanına Haluk Levent de katılmıştı. Twitter hesabındaki son durum karşısında büyük şaşkınlık yaşayan sanatçı, önce esprili şekilde tepkisini dile getirirken, gerçeği öğrenince ‘yumurta hesap’ açıklamasında bulunmuştu.

Haluk Levent, Twiter hesabı üzerinden “Bugün 6 milyon 200 bin civarı (tam hatırlamıyorum) takipçim vardı. 80 bine yakın takipçim yok oldu. Bir anda 80 bin! Nereye gittiniz be ya? Ne yaptım size ülen” mesajını yazmıştı.

“YUMURTA TAKİPÇİ SATIN ALMADIM”

Paylaşımının ardından bot hesapların silindiğini öğrenen ünlü şarkıcı, yeni bir paylaşım daha yaparak, “Twitter fake (yumurta) veya kullanılmayan hesapları siliyormuş meğer. Valla billa yumurta takipçi satın almadım” ifadelerini kullanmıştı.

KONSERDE KAYBOLAN ÇOCUK İÇİN BESTE YAPTI

Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde konser vermişti. Cumhuriyet Meydanı’ndaki konser sırasında kaybolan Muhammet Ali isimli bir çocuğu sahneye çıkaran şarkıcı, ardından Muhammet Ali’nin annesini bulmak için beste yapmıştı.

Yaptığı bestede, “Neredesin, annesi Ayşe Çetin neredesin? Neredesin, neredesin? Muhammet Ali ağlıyor. Rahat ol, annen gelecek. Neredesin annesi sen neredesin, nasıl bıraktın bu çocuğu buraya. ‘Bırakmadım’ diyorsun ama ağlıyor deminden beri burada” sözlerini gitar ve bateri eşliğinde söylemişti. Konsere gelen seyirciler ise ritme ayak uydurmuştu.

Haluk Levent yanlışlıkla Adana’ya gitti!

HALUK LEVENT TEPKİSİZ KALAMADI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformlarından birinde, çatıya çıkan bir kişinin, kediyi eline alıp fırlattığı video paylaşıldı. Video tepkilere neden oldu. Tepki gösterenlerden biri de şarkıcı Haluk Levent oldu.

“BİZLER SİZE ULAŞACAĞIZ”

Haluk Levent, twitter adresinden videoyu alıntılayıp, “Bir hayırseverimiz aradı. Bu videoyu gönderdi. Bu kişiyi bilen arkadaş en yakın polis karakoluna başvurabilir mi? Başvurusu doğru olan arkadaşa hayırseverimiz 25 bin TL ödül vereceğini açıkladı. Şikayet dilekçesini bu tweetin altına yazmanız yeterli. Bizler size ulaşacağız.” paylaşımında bulundu.

Haluk Levent, Tüdanya için yardım istedi!
PaYLaŞşşş