HABERLER: Hadise yeni evini buldu!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatını birleştiren Hadise Açıkgöz, beş aylık evliliğini tek celsede bitirmişti. 30 Eylül’de Dinçerler’den tek celsede boşanan Hadise’nin, değerinin 3 milyon TL olduğu iddia edilen evlilik yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı.

YÜZÜĞÜ SATTI, HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI

Boşanmanın ardından yüzüğü satmak isteyen ünlü şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke olmuştu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) değer biçilmişti. Durum karşısında adeta sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışlamıştı.Mehmet Dinçerler’in, evli oldukları dönemde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da basına yansıyan iddialar arasındaydı.

ARADIĞI DAİREYİ YENİKÖY’DE BULDU

Tüm bunların ardından güzel şarkıcının, boşandığı Dinçerler’le yaşadığı Riva’daki evinden taşınacağı öğrenildi. Milliyet Cadde’nin özel haberine göre 37 yaşındaki şarkıcı, bir süredir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulan Hadise’nin, 40 milyon TL ödediği iddia edilen daireye, önümüzdeki günlerde taşınacağı belirtildi.

335 BİN TL!

Ünlü isim ayrıca, son dönemde hem boşanma hem de konser maratonunun stresini atmak için İtalya’nın başkenti Roma’ya gitti. Hadise, seyahat danışmanı İlker Topdemir ile gittiği şehirde, hem tarihi yerleri geziyor hem de keyif yapıyor. Şarkıcının, otele ise yaklaşık 18 bin euro (335 bin TL) ödediği söyleniyor.

Taşınan Hadise değil, Mehmet Dinçerler!

İSTİNYE’DE GÖRÜNTÜLENDİ

Hadise, geçtiğimiz gün kardeşi Derya Açıkgöz ve Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Dries Mertens ve eşi Katherine Kerkhofs ile İstinyePark’da bulunan bir restoranda akşam yemeği yedi. Çıkışta flaşların patlamasıyla dağılan gruptan Mertens ve eşi, kendilerini bekleyen VIP araca binerken açıklama yaptı.

YENİ EVİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Yeni eviyle ilgili sorulara ilke kez yanıt veren Hadise, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“ÖPÜYORUM SİZİ”

Hadise, düğün hediyesi olarak aldığı ve 3 milyon TL olduğu konuşulan yüzüğünün replika olduğu haberlerinin sorulması üzerine ise gülerek, “Öpüyorum sizi. İyi geceler” diyerek aracına bindi.

Mehmet Dinçerler, Hadise’yi çabuk unuttu!
PaYLaŞşşş