maNga, Kuruçeşme Açıkhava’yı kasıp kavurdu!

Alternatif rock müziğin sevilen grubu maNga, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde ikinci kez müthiş bir geceye imza attı. Konsere büyüleyici bir ışık şovuyla başlayan maNga; ‘Alacaklı Topraklar’, ‘Habil Kabil’, ‘Şimdi Göğe Dolduk’ şarkılarını peş peşe söyleyerek, seyircisinin enerjisini konserin başında yükseltti.

“HER KONSERİMİZE FARKLI BİR SEYİRCİ GELİYOR”

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicileriyle aynı atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyan maNga, “Her konserimize yeni, farklı bir seyirci geliyor. Bu gururu bize yaşattığınız için çok teşekkür ediyoruz” sözleriyle heyecanını paylaştı.

MANGA İLE DURDU ZAMAN!

Geçmişten bugüne oluşturdukları zengin repertuvarı ile hayranlarına nefes kesen bir gece yaşatan Türkiye’nin sevilen grubu maNga; ‘Bitti Rüya’, ‘Yad Eller’, ‘Dursun Zaman’ şarkılarıyla müzikseverlerin nabzını arttırdı. Rock müzik tutkunlarının doyasıya dans ettiği gecede maNga müthiş bir performans sergiledi. Telefonlarının ışıklarını yakan binlerce maNga hayranı, şarkıların hepsine eşlik etti.

GÖRSEL ŞOV

Efsane grup, performanslarının yanı sıra sahne üstü görsel şovları ile hayranlarının hafızalarında iz bıraktı. İki saat sahnede kalan maNga, performansı ile coşkuyu doruğa çıkardı.

GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Binlerce kişinin katıldığı konserde maNga’nın solisti Ferman Akgül, sahneden inerek şarkılarının bir kısmını sevenlerinin yanında seslendirdi. Sahneden alkışlarla ayrılan grup, hayranlarının çınlayan tezahüratlarına sessiz kalmadı. Yoğun ilgi üzerine maNga, bis yaprak tekrar sahneye çıktı. Repertuvarının en sevilen şarkılarından biri olan ‘Bir Kadın Çizeceksin’i hayranları için seslendirdi.

PaYLaŞşşş