HABERLER: Seçil Gür: Bu aralar depresyondayım

Seçil Gür, meslektaşı Serdar Ortaç’la Chloe Loughnan ile boşandıktan kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başlamıştı. Daha önce ayrılan ancak ilişkilerine ikinci bir şans veren çiftin aşkı Haziran 2021’de tamamen bitirmişti.

Hürriyet gazetesinden Ömür Gedik’e röportaj veren ünlü şarkıcı, Seçil Gür’le ayrılığı hakkında şunları söylemişti:

Alıntı Metni

“HİÇBİR İLİŞKİM BİTMEDEN DİĞERİNE BAŞLAMADIM”

Ortaç, “Tek eşliliğe ne oldu?” sorusunu ise “Tek eşlilik erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey. Çok eşliliği ben hiç sevmiyorum ve tasvip etmiyorum. Zaten hiçbir ilişkim bitmeden bir diğerine başlamadım” şeklinde yanıtlamıştı.

“ÇOK KEYİF VERİCİ”

Seçil Gür, önceki gün Osmanlı döneminin önemli devlet adamı İsmail Zühtü Paşa’nın 150 yıllık tarihi hamamı içinde açılan bir eğlence mekanında sahne aldı. Çok heyecanlı olduğunu belirten Seçil Gür, “Hamam kültürüm pek yok. Maalesef buharda duramıyorum. Ama hamamı severim. Kubbesi, mermerleri ve kurnalarıyla tarihi hissiyatı yansıtan bu mekânda sahne almak çok keyif verici” diye konuştu.

Seçil Gür: Çocukluğumdan beri şarkı yazıyorum

“KENDİMİ İYİLEŞTİREYİM, YENİ PROJELER OLACAK”

Yeni projelerini soran gazetecilere Gür, “Bu aralar depresyondayım. Spora, doğaya yöneldim. Biraz kendimi iyileştireyim yeni projeler olacak” diyerek cevap verdi.

“AYRILIĞIN ARDINDAN KİN TUTMAM”

Ünlü piyanist Fazıl Say, eşi Ece Dağıstan ile el ele adliyeye giderek boşanması hakkında ise Gür, “Keşke ayrılıklar kötü olmasa ama hangi ayrılık iyi ki. Bu duruma Fazıl Say ve ayrıldığı eşi inanılmaz güzel bir örnek oldu. Ben yapabilir miydim bilmiyorum. Ben de ayrılıklarımda biraz zaman geçtikten sonra arkadaş kalabiliyorum. Çünkü neden ayrıldığımı unutuyorum Hiç kinci bir yapım yok” dedi.

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldi

PaYLaŞşşş