Alp Navruz’la aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan’dan ‘kıskançlık’ açıklaması!

HÜSEYİN ALTUN/Milliyet
Geçtiğimiz yaz ekranlarda olan’Ada Masalı’nda partner olanAlp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın arkadaşlıkları zamanla aşka dönmüştü. İlk zamanlar ısrarla aralarında bir şey olmadığını söyleyen ikili, bir süre sonra aşk yaşadıklarını itiraf etmişti. Navruz, “Gerçekten o kadar çok şey yazılıyor ki, Ayça ile beraber şaşırarak okuyoruz. Şöyle söyleyeyim; güzel bir arkadaşlık kurduk, güzel bir partnerlik yaptık, iş olarak da arkadaş olarak da. Onun dışında farklı boyutta denemeye başladık, devam ediyoruz. Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

Mutlu birliktelikleri devam eden oyuncu çift, sonrasında kamera karşısına geçmişti. İkili, yeni fotoğraflarını Instagram hesaplarından kalp emojisi ile birlikte yayınlamıştı. İkilinin aşk poz büyük ilgi görmüştü.

Ayça Ayşin Turan: Beni çok utandırdınız!

DENİZDE AŞKA GELDİLER

Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz, önceki haftalarda Bodrum’da bir otelde görüntülenmişti. Ünlü çift, güneş kremlerini sürerek güneşlenmişti.Denizde romantik anlar yaşayan ünlü çift, birbirlerini öpücüklere boğmuştu. Turan bir ara sevgilisi Navruz’un sırtına doğru çıkarak yüzmüştü. Güzel oyuncudan önce denizden çıkan Alp Navruz, sevgilisini yüzerken izlemişti. Bol bol denizde kalan ve yüzen Ayça Ayşin Turan güzelliği ve fit vücudu ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

‘KISKANÇLIK’ İDDİASI

Tatil dönüşü keyifleri yerinde olan ünlü çift hakkında geçtiğimiz haftalarda yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Sevgilisinin, Ekin Koç ile rol aldığı dizisinin setine giden Navruz’un, senaryodaki yakınlaşma sahneleri nedeniyle kıskançlık krizine girdiği ve tartışma çıkardığı iddia edilmişti.

Set çalışanlarının bu durumdan rahatsız olduğunu gören Ayça Ayşin Turan’ın ise sevgilisi Alp Navurz’a sete gelmemesi konusunda uyarıda bulunduğu söylentileri ortaya atılmıştı.

Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’ı kuaförden uğurladı

“BAZI ŞEYLERİ BEN DE SİZDEN ÖĞRENİYORUM”

Tüm bunların ardından Ayça Ayşin Turan, Contemporary İstanbul’da düzenlenen otomobilin etkinliğine katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, oyuncu sevgilisi Alp Navruz ile birlikte oynaması için reklam teklifi gittiği haberlerine açıklık getirdi.Güzel oyuncu,”Arkadaşlar inanın bende sizden duydum, öyle birşey yok. Maalesef doğru değil, ancak olursa da bu işler kısmet” dedi.

Aralarında sık sık kıskançlık yaşandığına dair çıkan haberlerle ilgili de konuşan Turan,”Arkadaşlar inanın dediğim gibi bazı şeyleri bende sizler sayesinde öğreniyorum, böyle bir durum söz konusu değil. Zaten çıkan bu haberlere en güzel cevabımızı verdik” diyerek söylentilere nokta koydu.

“HEM DİNLENİYORUM HEM PROJE OKUYORUM”

Yaz ayının da kendisi için güzel geçtiğini belirten Ayça Ayşin Turan, “Hem tatil, hemde iş yaptım. Benim için çok verimli bir sezondu diyebilirim. Şimdi de hem dinleniyorum, hem yeni projeleri okuyorum” ifadelerini kullandı.

Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’dan mutluluk pozu
PaYLaŞşşş