HABERLER: Hadise yeni şarkısında Mehmet Dinçerler ile biten evliliğini anlattı!

Hadise ile Mehmet Dinçerler, Mayıs 2022’de Çırağan Sarayı’nda aile arasında düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Sosyal medyada aşk dolu pozlar veren ikilinin mutluluğu kısa sürdü. Dinçerler ve Hadise, sıkıntılı bir sürecin ardından beş ayda boşandı. Ünlü isim, yeni şarkısı Feryat’ta adeta o günleri anlattı.

“ÖLMEK İSTEDİM, ÖLSÜN İSTEDİM”

Yaklaşık 14.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından şarkının hikayesini paylaşan 37 yaşındaki popçu, sessiz feryadını, “Kaç kere inandım, kaç kere yanıldım. Ölmek istedim, ölsün istedim. Kalbimi yerimden söküp atmak istedim” sözleriyle ifade etti.

“BAĞIRA ÇAĞIRA FERYAT ETMEK İSTEDİM”

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, şarkısını tanıtırken şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

BİR MİLYON TL!

Hadise, hazırlıkları bir hafta süren, çekimleri bir günde ve dört ayrı mekânda tamamlanan Feryat’ın klibinde bir kadının ayrılık sonrasında kendiyle baş başa kalmasını anlattı. Ünlü popçu, klip için bir milyon TL harcadı.

“ALLAH’IM SANA GELİYORUM”

Şarkıcının 200 binden fazla beğeni alan ve göndermelerle dolu paylaşımına yakın arkadaşı, oyuncu Seda Bakan’ın “Allah’ım sana geliyorum” yorumu dikkat çekti.

“İNSAN AŞKSIZ OLMAZ”

Hadise, bir diğer Instagram paylaşımında ise “Ve inanıyorum ki hesapsızca bir aşk çok zor ve çok imkansız değil. İnsan aşksız olmaz, aşk insansız!” mesajını yazdı.

Hadise’den dikkat çeken poz: Mutluluktan uçuyorum, Mehmet Dinçerler’den gazetecilere tepki!
PaYLaŞşşş