HABERLER || Elçin Sangu ve sevgilisi görüntülendi

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Elçin Sangu ile uzun yıllardır devam eden ilişkisi hakkında Kasım 2020’de açıklama yapan Yunus Özdiken, ilişkilerinde kendisini ön plana çıkarmak istemediğini ve bu nedenle Sangu’nun gerisinde durduğunu söylemişti: İşlerle ön plana gelmeye çalışıyoruz, geçmişte de beni pek karşınızda göremediniz, çünkü benim amacım Elçin’in yaptığı işlerin önüne geçmek değil, ben hep arkada durmayı tercih ederim onun yaptığı işlerde.

“ELÇİN’LE HUZURLU BİR AŞLE HAYATIMIZ VAR”

“Arka planda kalmaya çalışıyorum ama bu pek takdir edilmediği gibi yanlış anlaşılıyor bazen” açıklamasını yapan iş insanı, oyuncu sevgilisiyle nikâh masasına oturma düşüncesiyle ilgili sorulara ise “Gayet mutlu, huzurlu bir aile hayatımız var” yanıtını vermişti.

‘EVLİLİK’ CEVABI!

“Yunus’la gönül bağı ile evliyiz. Şu anda ileriye dönük bir plan yok. Zaman gelince evlilik olur ama şu an değil” diyen güzel oyuncu, 2019 yılında katıldığı katıldığı bir etkinlikte “Bu yaz düğün var mı?” sorusu üzerine, “Bir plan program yapmıyorum. İyi giden bir şey varken illa bir tarih alayım da evleneyim diye bir şey yok. Ben pek geleneksel bir tip de değilim” ifadelerini kullanmıştı.

Eski menajerinin açtığı davada karar

NİŞANTAŞI’NDA EL ELE

Öyle Bir Geçer Zaman ki (2013), ‘Bir Aşk Hikâyesi’ (2013) Kurt Seyit ve Sura (2014) ve ‘Sevdam Alabora’da (2015) rol alan Sangu’nun, Barış Arduç’la başrolü paylaştığı ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle yıldızı parladı. Son olarak geçtiğimiz yıl ‘Yalancılar ve Mumları’ dizisinde kamera karşısına geçen Elçin Sangu ile Yunus Özdiken’le beraberliği devam ediyor.

Yaklaşık 10 yıldır aşk yaşayan ünlü çift, uzun bir aradan sonra ilk kez el ele görüntülendi. Önceki gün Nişantaşı’nda kameralara yansıyan sevgililerin neşeli tavırları dikkat çekti.

“RANDEVUYA GEÇ KALDIK”

Yaklaşık üç yıldır tüm dünyayı etkis altına alan koronavirüs salgını nedeniyle koruyucu maske takmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, basın mensuplarının suruları üzerine, “Dişçiye gidiyoruz, randevuya çok geç kaldık. Başka bir zaman konuşalım” diyerek, hızlı adımlarla diş randevusuna yetişmeye çalıştı.

Elçin’den ‘ihanet’ iddiasına cevap!
PaYLaŞşşş