‘Family Guy’ karakterine benzetilen Chloe Grace Moretz: Vücudum şaka olarak kullanılıyor!

‘Carrie’, ‘Let Me In’ ve ‘If I Stay’ gibi yapımlarda rol alan oyuncu Chloe Grace Moretz; 6 sene önce bir otele pizza taşırken çekilen, görünüşüyle dalga geçen ve viral olan bir fotoğrafın, kendisini spot ışıklarından uzaklaştırmasına ve anksiyete yaşamasına neden olduğunu itiraf etti.

“INSTAGRAM’IN HER YERİNE YAYILIYOR”

25 yaşındaki oyuncu Hunger dergisine konuşarak; fotoğrafının ‘Legs Go All the Way Up Griffin’ adlı, uzun bacaklı bir ‘Family Guy’ dizisi karakterine benzemesi için photoshop’landığı bir internet şakasının, Beden Dismorfik Bozukluğu’ndan (BDB) muzdarip olmasına neden olduğunu açıkladı ve ekledi:

Alıntı Metni
Moretz ile Beckham’dan ‘birlikteyiz’ mesajı

TERAPİ GÖRDÜĞÜNÜ AÇIKLADI

New York Post’ta yer alan habere göre; fotoğrafının sosyal medyada yayılmasının ardından kötü hissettiğini biriyle paylaştığını ve “Kapa çeneni, bu komik bir şey” cevabını aldığını söyleyen Chloe, her yerde paylaşılan şakanın ardından yaşadığı, göz önünde olmakla ilgili sorunlarından dolayı terapi gördüğünü de açıkladı.

“ANSKİYETE YAŞAMAMA SEBEP OLDU”

Yaşananların kendisini halkın içine çıkmaktan ‘rahatsız’ hissettirmesi yüzünden üzgün olduğunu, ancak biraz gözlerden uzaklaşmanın iyi geldiğini de açıklayan Moretz, “Bu durum; eskiden sevdiğim giyinme, kırmızı halıya çıkma ve poz verme gibi şeyleri benden alarak fotoğrafım çekildiğinde anksiyete yaşamama sebep oldu” diye konuştu.

Genel olarak son 24 ayından bahseden ünlü isim, “Bu iki yılın ‘dönüştürücü’ olduğunu söylemek yetersiz kalıyor. Artık önceden olduğumdan çok farklı bir kızım. Şimdi bir kadın gibi hissediyorum” diye konuştu.

Charlie’nin melekleri!
PaYLaŞşşş