Camdaki Kız 70’inci bölüm nefes kesti! ‘Herkesi kandırabilirsin, beni kandıramazsın’

Selin CEYLAN / Milliyet.com.tr
Geçtiğimiz hafta heyecanı en üst seviyede bırakan ‘Camdaki Kız’, yeni bölümüyle de zirvede başladı. İntihar girişimiyle yürekleri ağza getiren Sedat, Cavit sayesinde son saniyede ne yaptığının farkına vardı ve çok pişman oldu.

Türkan, Hayri ve Nalan’’ı görmesiyle kalakaldı. Ne bir şey sorabildi, ne de isyan edebildi. Hayri, Nalan’la olan her konuşmasında daha da gerildi.

‘CAMDAKİ KIZ’ SON BÖLÜM

ODASINA KADAR BIRAKTI

Konaktakiler, Sedat’ı merak ettikleri sırada Sedat’ın Cavit’le olduğunu öğrendiklerinde bir nebze olsun rahatladılar. Cavit, Sedat’ı konağa getirdi ve odasına kadar bıraktı. Tako’yu da kimseye bir şey söylememesi için tembihledi.

SEDAT, CAVİT’E İÇİNİ DÖKTÜ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hafize, dün gece Nalan’la Billur konuşurken; Nalan’ın Hayri’yle görüştüğünü anladı. Sabah yaptığı iş başvurularına olumsuz geri dönüşler alan Nalan’ın canı çok sıkıldı. Billur’un motivasyon konuşmasından sonra kahvaltıya devam ettiler.

‘Camdaki Kız’ yine zirvede

TÜRKAN, NALAN’IN PEŞİNE DÜŞTÜ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

NEŞESİYLE ŞİRKETE DÖNDÜ

Sedat, daha dün gece intihar etmeye çalışmamış gibi neşesiyle şirkete geri döndü. Cavit, dün gece yaşadıklarından sonra Sedat’a terapi teklifinde bulundu. Ancak Sedat çok net bir şekilde bunu istemediğini belirterek telefonu kapattı ve kendi kendine konuşmaya başladı:

Alıntı Metni

EMİR, İTİRAFLARIYLA GÜLCİHAN’I AĞLATTI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

PARKTA BULUŞTULAR

Kahvaltı için sözleşen Hayri ve Nalan bir parkta buluştular. Ele ele tutuştular, geleceklerini konuştular. Bu sırada Nalan’ın babası Metin, ikisinin yakınlaşmasını izledi. Hafize, Nalan’ın Hayri’nin yanına gittiğini bildiğini Billur’a anlattı.

Emir, geçen bölüm Gülcihan’a Selen hakkında söylediklerinin yalan olduğunu söyledi. Gülcihan’dan herkesi üzdüğü için özür diledi. Gülcihan, duyduklarından sonra Selen’e yaptığı büyük haksızlık için çok üzüldü.

‘Camda Kız’ın Türkan’ı Hivda Zizan Alp: O gitti, ben geldim!

KOMŞUSUNA SORULAR SORDU

Türkan, Hayri’yle Nalan’ı gördüklerinden sonra şüphelendiği için komşusuna sorular sordu. Kadın, aklına kötü şeyler getirmemesini söyledi. Hayri’nin evine ve çocuklarına bağlı olduğunu anlattı. Nalan, evine gittiğinde evin çok kötü olduğunu görünce çok canı sıkıldı. Billur her ne kadar ona güzel hayaller kurdurmaya çalışsa da, Nalan evin toparlanması için çok paraya ihtiyacı olduğunun farkındaydı. Feride’nin tüm mirası bağışladığını da öğrendi.

TÜRKAN ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HASTANEYE KALDIRILDI

Gülcihan, çıkan sonuçların sonrasında apar topar hastaneye kaldırıldı. Billur, Sedat’ın baskısı yüzünden istifa edeceğini Muzo’ya söyledi. Muzo, Sedat yüzünden iyi bir mimarı kaybetmeyeceğini söyleyerek Billur’un istifasını reddetti.

Metin, Rafet’le konuşurken içeriye Selen, Muzo ve Levent girerek; Gülcihan’ın hastaneye yattığını söyledi. Sedat, hastanede bile hasta düşüncelerinden vazgeçmedi. Parmağından çıkarmadığı yüzüğüyle Nalan’ın bütün yaptıklarını hala onu sevdiği için yaptığını düşündü. Muzo, Sedat’taki farklılığı fark etti. Levent ve Selen, Sedat’ın farklı hareketleri için doktora gözükmesini söyledi.

Hayri, çocuklarına yeni kıyafetler aldı ve okula yazdırdı. Türkan, yaşadıkları bu güzel gün sonrası aklındaki şüpheleri silip attı.

GÜLCİHAN HASTANEYE KALDIRILDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BEKLEDİĞİ İLGİYİ GÖREMEDİ

Hastaneden çıktıktan sonra Hayri’nin yanına uğrayan Nalan, beklediği ilgiyi Hayri’den göremedi. Gülcihan, hastanede yanında Selen’in olduğunu görünce akşama beklettiği özrü hastane odasında diledi.

BİLLUR VE MUZO ARASINDA NELER OLUYOR? – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Cavit, gece olanları Sedat’a anlattı. “Herkesi kandırabileceğini sanıyorsun ama beni kandıramazsın” diyerek, yüzüğü neden çıkarmadığını sordu. Sedat cevap veremedi. Cavit, “Çünkü boşandığınızı kabul edemiyorsun” dedi. Sedat, söylediklerini kabul etmedi ve “O öyle kolay değil” dedi. Cavit ne söylediyse, Sedat ne yapacağını bilmediği cevabını verip durdu. Cavit, “Eğer sonunun benim gibi olmasını istemiyorsan parmağından o yüzüğü çıkaracaksın” diye konuştu.

MUZO, HAYRİ’NİN GERÇEK HAYATINI ÖĞRENDİ! – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HAYRİ’NİN BÜYÜK YALANI ORTAYA ÇIKTI

Billur’la yemeğe çıkan Muzo, Hayri’yi daha yakından izleyebilmek için Hayri’nin çalıştığı kebapçıya gitti. Muzo, Billur’u eve bıraktıktan sonra Hayri’nin peşine düştü. Cavit’le konuştuktan sonra Nalan’ın yanına giden Sedat, Billur’la Muzo’yu gördü ve bu durum hiç hoşuna gitmedi. Sedat Nalan’ın kapısına dayandı. Muzo ise Hayri’nin büyük yalanını, Türkan’ı ve kızlarını gördü.

Ekranlardan Feride İpekoğlu geçti
PaYLaŞşşş