Berkay Şahin: Allah kimseyi evladıyla sınamasın

MESUT YILMAZ/ MİLLİYET

Berkay Şahin, 2016 yılında Özlem Ada Şahin ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift; 2017’de Arya’yı, iki yıl sonra da Zeynep Mira’yı kucaklarına almıştı.

“ÇOCUKLARI GEZMEYE ÇIKARDIK”

Berkay Şahin, önceki ay eşi Özlem Ada Şahin, çocukları Arya ve Zeynep Mira ile Akmerkez’de görüntülenmişti. Çocuklarını gezdirmeye çıkardıklarını söyleyen çift, “Ailemiz ile birlikte vakit geçirmek için alışverişe çıktık. Çocuklar da oyun parkında oynadı. Biz de birlikte kahve içtik” demişti.

“ÇOCUKLARIM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM”

Konser maratonu uzun zamandır devam eden ve son olarak Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan şarkıcı, “Kuruçeşme’de bu sene dördüncü konserimizdi. Harika geçiyor hepsi. Ekim sonuna kadar biraz ara verdim dinlenmek için. Ondan sonra sahnelere devam” diyerek biraz dinleneceğini belirtmişti.

Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Berkay Şahin, gazetecilerin “Kızlarınız için sahneyi bırakır mısınız?” sorusuna da tereddütsüz bir şekilde, “Çocuklarım için her şeyi yaparım. Sahneyi bırakmak küçük bir level olur” cevabını vermişti.

DOLAP KAPAĞI KIZININ YÜZÜNE DÜŞTÜ!

Tüm bunların ardından ünlü çift, yaşadıkları kötü bir olayla gündeme geldi. Kızının, dolap kapağının üzerine düşmesi sonucu boynundan ve yüzünden yaralanmasıyla adeta çılgına dönen Özlem Ada; 1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından başlarına gelenleri paylaşarak; söz konusu dolabın firmasına isyan etti.

“Dava edeceğim sizi, paramızla rezil olduk!” diyen Şahin; kızının yaralandıktan sonra çekilen görüntülerini de paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni


TAKİPÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Yaşananları paylaşmasının ardından çok sayıda destek mesajı alan Şahin, kızıyla çektiği bir karesini yayınlayarak; “Arayan, mesaj atan herkese çok teşekkür ederiz. Verilmiş sadakamız varmış; kime, ne iyilik ettiysek duası korudu kızımı. Doktor kontrollerimiz yapılıyor. Güler yüzlüm, gözümün çiçeği” diye yazdı.

AİLECE GÖRÜNTÜLENDİLER

Berkay Şahin, eşi Özlem Ada Şahin, kızları Arya ve Zeynep Mira ile birlikte önceki gün Bebek’te görüntülendi. Ailesiyle yemek yemek için bir mekana giren Berkay Şahin, gazetecilere poz verip soruları yanıtladı.

“ÇOCUK OLUNCA AKAN SULAR DURUYOR”

Önceki gün kızının başına gelen talihsiz olay hakkında konuşan Şahin, firmayı ihmalkârlıkla suçladı. Şahin, “Bir iş yapılıyor doğru yapılmasını istiyoruz. Bedava da yapılmıyor para ile yapılıyor. Söz konusu çocuk olunca akan sular duruyor. Allah kimseyi evladı ile sınamasın. Böyle şeyleri güvenli bir şekilde yapacaksınız. Başkalarına vesile olmasın. Ben şirketteydim. Özlem arayınca 20 dakika içinde eve gittim. Herhalde bu streste 1.5 kilo vermişimdir” diye konuştu.

Berkay-Özlem Ada Şahin çiftinden tehlikeli hareket!

ARYA’NIN MORLUKLARI DİKKAT ÇEKTİ

Yatak odasındaki mobilyaların söküldüğünü söyleyen şarkıcı, “Oyun evini söktürüyoruz. Artık böyle şeyler yok. Normal yatak yeter” dedi. Arya’nın sağ yanağındaki kazadan kalma morluklar dikkat çekti.

Berkay Şahin: Hayatımın en kötü günleri başlıyor

PaYLaŞşşş