Kenan İmirzalıoğlu: Mesele erkek olmak değil, mesele beyefendi olmak!

Harper’s Bazaar’ın dünyada her yıl düzenlediği Women Of The Year Awards’ (Yılın Kadınları Ödülleri) bu yıl ilk defa Türkiye’de düzenlendi. Dünyada film, televizyon, sanat ve kültür dünyasından başarılı kadınların ödüllendirildiği organizasyonun İstanbul ayağı, Karaköy’deki bir otelde gerçekleşti.

Kenan İmirzalıoğlu, ‘Man of The Year’ ödülünü almaya eşi Sinem Kobal ile geldi. Geçtiğimiz haftalarda eşi Kobal’a ihanet ettiği haberleri ile gündeme gelen İmirzalıoğlu, el ele geldiği salonda objektiflere mutluluk poz verdi. Kobal’ın, basın mensuplarının soruları karşısında bir ara terleyen eşinin terlerini sildiği ise gözlerden kaçmadı.

“ANADOLU YÜREKLİ BİR KADININ ELİNDE BÜYÜDÜM”

Kadınlara her zaman saygılı olmak gerektiğini ifade edip, kadın haklarında çok hassas olduğunun altını çizen oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“GURURLUYUM”

Sinem Kobal ise eşine layık görülen ödülden dolayı gururlu olduğunu söyleyip “Mutluyum ve gururluyum. Kenan’a böyle bir gecede eşlik ediyor olmak keyifli. Buradayım, yanındayım” dedi.

Sinem Kobal’ı aldattığı iddiası olay olmuştu! Kenan İmirzalıoğlu’ndan açıklama

Eşinin nasıl bir baba olduğu sorusu üzerine çok şanslı olduklarını söyleyerek söze giren Kobal, “Kızlarımın ve benim çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. O yüzden babalığı ile ilgili yorum yapmama gerek yok. Çünkü her anne babanın çocuğu kıymetli, çok da bunun altını çizmek istemem” şeklinde konuştu.

“ORAYI KARIŞTIRMAYALIM”

İmirzalıoğlu, sert karakterleri oynadığı için evdeki halini soran basın mensuplarına ise “Benim oynadığım karakterler sevdiklerine sert değildi, kızdıklarına sertti. Orayı karıştırmayalım” açıklamasında bulundu.

Yakışıklı oyuncu, ayrıca setlerde kadın ve erkeğin eşitsizliğine şahit olmadığını anlatıp, kadın oyuncuların, erkek oyunculardan daha az kazanmasını ise şöyle yorumladı:

Alıntı Metni

“BÖYLE TALEPLER VAR”

İkili, ayrıca sokakta sevenlerinin, kendilerini aynı projede görmek istediğini sözlerine ekleyip; “Tabii ki iletiyorlar böyle talepler var ama kısmet tabii göreceğiz bakalım” dedi.

Kim Milyoner Olmak İster’e damga vuran film sorusu! ‘Seyirci tokat yemeyi size yakıştıramadı’

PaYLaŞşşş