Sergen Deveci’den duygusal paylaşım! ‘Seni çok özlüyoruz oğlum, burası cehennem Tolga

Karadeniz turnesinde olan, Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten’in rol aldığı ‘Baş Belası’ oyunu ekibi, dönüş yolunda kaza yapmıştı. Amasya’nın Merzifon ilçesinde yaşanan feci kazada tiyatro emekçileri Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını kaybetmişti. Minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova’daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Sergen Deveci, daha sonra ambulans uçakla İstanbul’a sevk edilmiş, boyun ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat edilmişti. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından son durumuna ilişkin bilgi paylaşmıştı.

“HİSSEDİYORUM, YEMEK YİYORUM VE TEPKİ VERİYORUM”

Sergen Deveci, “Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum sadece. Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum. Gündemi bu şekilde meşgul ederek size zarar vermek istemiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“YENİ NEFESİM…”

Deveci, tedavi sürecinin iyiye gittiğini belirterek, “Sıradan balonlar değil, yeni nefesim ile şişirilmiş balonlar” ifadelerini kullanmıştı.

“SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM”

Bir süredir hastanede tedavi altında olan Deveci kazada ölen arkadaşı Tolga Güleryüz’le bir pozunu paylaştı. Hayatını kaybeden arkadaşından geriye kalan bir kareye sosyal medyasında yer veren Sergen Deveci duygularını şöyle ifade etti:

Alıntı Metni

Tolga Güleryüz’ün eski eşi Zeynep Gülmez’den duygulandıran paylaşım: Affet beni
PaYLaŞşşş