Haberler: ‘Yargı’nın yeni bölüm fragmanı! İşler karışıyor…

Ceylin (Pınar Deniz), Osman’ı (Onur Özaydın) yaralı şekilde gördükten sonra bir açıklama beklerken; yalan söyleyen Osman, Çetin’in (Merih Ermakastar) ismini veriyor. Yalanlar birbirini takip ederken Çınar, (Arda Aranat) yalancı şahidin cezaevinde gerçeği söylemesinden korkuyor.

CEYLİN, ÇETİN’LE YÜZLEŞTİ!

Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Eren (Uğur Aslan) operasyondaki açığı fark edip gerçeği ararken, Ceylin de Çetin’le yüzleşerek Osman’ı onun vurmadığını öğreniyor. Bir diğer soruşturmanın savcısı olan Derya (Şükran Ovalı), dosyanın avukatı olan Ceylin’e Ilgaz’ın tersine onu kayırmadığını söylemesi ikili arasındaki gerginliği artırıyor.

Gül’ün (Zeyno Eracar) “Yalan üstüne yalan! Ne yapacağız biz? Allah yardımcımız olsun” sözleri dikkat çekiyor. Her anı soru işareti ve gizlenen gerçeklerle dolu yeni bölüm fragmanının ardından Yargı seyircisi, merakla pazar gününü bekliyor.

Ay Yapım imzalı dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümü ile pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Gerilim ve heyecan dolu ilk fragman!
PaYLaŞşşş