Kanal D’den yeni sezona görkemli başlangıç

‘Şarkılar Bizi Söyler’, ‘Arda İle Omuz Omuza’, ‘Neler Oluyor Hayatta’, ‘Gelinim Mutfakta’, ‘Arda’nın Mutfağı’ ve ‘Magazin D’ gibi programlarıyla izleyiciden tam not alan, canlı bağlantılarıyla, özel haberleriyle gündemi aktaran Kanal D, yeni yayın dönemine iddialı bir giriş yaptı.

MEDYA VE İŞ DÜNYASI, KANAL D YENİ YAYIN DÖNEMİ LANSMAN GECESİNDE BULUŞTU

Kanal D’nin ev sahipliğini yaptığı geceye Demirören Medya yöneticileri ve çalışanları, tüm dizi oyuncuları ekipleri, program sunucuları, haber spikerleri, influencerlar, medya ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı. Yoğun ilgi gören geceye katılan misafirler bol bol fotoğraf çektirmeyi ve dans etmeyi ihmal etmedi.

TÜRKİYE’NİN KANALI KANAL D

Demirören Medya TV Grup Başkanı Murat Yancı’nın konuklara “Hoş geldiniz” konuşması ile başlayan gece, Radyo D sunucusu Ceyhun Yılmaz ile devam etti. Gecede Kanal D’nin 29 yıllık hikayesinin anlatıldığı özel bir film misafirlerle paylaşıldı. Yaşanan bu nostalji rüzgarının ardından Kanal D yeni sezon tanıtım filmi ilk kez konuklarla buluştu ve büyük beğeni kazandı.

GÖRSEL ŞÖLEN

Kanal D renklerinde yüzlerce balonun gökyüzünde süzüldüğü lansman gecesinde görsel bir şölen yaşandı. Yeni sezonu tüm misafirleriyle birlikte karşılayan Kanal D’nin lansman gecesine eğlenceli performanslar eşlik etti. Enstrümantal müziği dans ve koreografi ile harmanlayan TriOnStage’in müzik ziyafetiyle başlayan gecede Alya ve Grup Suxe en sevilen şarkıları seslendirdi.

Türkiye’nin kanalı Kanal D, katılımcıların keyifli anlar yaşadığı, unutulmayacak bir geceyle yeni sezonu karşıladı.

PaYLaŞşşş