Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Daha önce Murat Dalkılıç’la bir evlilik yapan ve iki yıl sonra boşanan Merve Boluğur, sevgilisi DJ Mert Aydın ile 2 Ekim Pazar akşamı nikâh masasına oturmuş; çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşmişti. Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş; Aydın’ın şahitliğini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı.

Ancak sosyal medya hesabından Mert Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur, evliliğinde kriz yaşamaya başlamıştı. Yaşadıkları problemerin ardından Boluğur alyansını çıkarıp, sık sık parmaklarını gösteren paylaşımlar yaparken; Aydın ise evi terk etmişti.

“MERT’E MUTLULUKLAR”

Basına yansıyan haberlerden sonra Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla iddiaları doğrulamıştı. Ünlü isim, 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaştığı yazıda şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Merve Boluğur ‘Survivor’a gidecek!

“MERVE’YE HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Aydın’dan 23 Kasım’da boşanan Boluğur, davaya babasıyla beraber katılmış ve basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmıştı. Ünlü oyuncu, beş dakikada sonuçlanan boşanma davası sonrası “Yanımda babam var. Lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” ifadelerini kullanmıştı.

Eski eşinin ardından avukatı ile beraber adliyeden çıkan Mert Aydın ise “Olmadı, yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim” diye konuşmuştu.

“UNUTMAYA ÇALIŞIYORUM”

Boşanma hakkında açıklamaları merakla beklenen Mert Aydın, geçtiğimiz günlerde sessizliğini bozmuştu. Oyuncu Saruhan Hünel’in sahibi olduğu restoran, önceki günlerde Galataport’ta açılmıştı. Aydın da açılışta DJ’lik yapmıştı. 35 yaşındaki DJ, “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklamasını yaparak dikkat çekmişti.

BARIŞTILAR MI?

Tüm bunların ardından Merve Boluğur ve Mert Aydın, bir mekanda buluşup birlikte vakit geçirdi. Kahve içen ikili, bir süre sohbet ederken kendisini bekleyen basın mensuplarını fark etti.

Keyifleri kaçan eski evliler, kendilerine yöneltilen sorulardan rahatsız oldu. Ayrılan çifti görenler, haklarında; “Reklam birlikteliği için bir araya geldiler zaten” diye konuştular. Bunun üzerine yüzü asılan Boluğur, oradan uzaklaştı

Gergin tavırları dikkat çeken güzel oyuncu, eski eşi ile aynı arabaya binerek mekandan ayrıldı.Ardından soluğu Nişantaşı’ndaki bir mekanda aldılar. Bu görüntüler ise akıllara “Barıştılar mı?” sorularını getirdi.

Merve Boluğur’dan takipçisinin ‘Mutlu ilişki var mıdır?’ sorusuna cevap!
PaYLaŞşşş