Ebru Şancı’dan Alpaslan Öztürk itirafı: Maçta mesaj atıyorum o sakızı çıkart diye!

Ebru Şancı ile Alpaslan Öztürk, 2015 yılında Eskişehir’de sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı. Nikâha çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren ikilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila adında üç çocuğu bulunuyor.

“PARAYI HESABINDA GÖRDÜKTEN SONRASINA KARIŞMAYACAKSIN”

Geçtiğimiz haziran ayında ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Şancı; Burak Özçivit’in 2019 yılında Kuveyt’te 80 zengin kadın ile 1.5 milyon TL karşılığında yemek yemesiyle ilgili konuşurken, çarpıcı bir itirafta bulunmuştu:

“Ben de kocamı yollarım hiç sorun değil. Gitsin yiyip gelsin ne var bunda? Hem yemek yesin hem de kadınlarla sohbet etsin. Paranın yüzü sıcaktır her şeyi göze almışsındır. Parayı hesabında gördükten sonrasına karışmayacaksın. Yemek uzayabilir. Şaka yapıyorum tabii, ama yemeğe yollarım.”

CANLI YAYINDA İTİRAF ETTİ

Eyüpspor’da forma giyen futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan eski manken Ebru Şancı, bugün yeniden 2. Sayfa’ya konuk oldu. Eşiyle ilgili yaptığı eğlenceli paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Şancı, Öztürk’ün maç sırasında çiğnediği sakıza takıldığını itiraf etti.

Ebru Şancı: Alpaslan 100’e yakın yüzük kaybetti

“ÖZELLİKLE MAÇTA ÇİĞNİYOR”

Ebru Şancı eşinin taklidini yaparak “Bir sakız çiğniyor ay nefret edersin sakızdan. Özellikle maçta çiğniyor. Nasıl çiğniyor öyle itici… O sakıza takıyorum, maçta mesaj atıyorum o sakızı çıkart diye. Sanki beni görecek” dedi.

“BABASINA ÇEKTİ”

Ebru Şancı, ünlü futbolcunun ev halini de tiye almıştı. Minik oğlunun evinin ortasında çoraplarını çıkarmasının sebebinin eşi olduğunu söyleyen Şancı, “Otu çek köküne bak, babasına çekti, çorap çıkarıyor” notunu düşmüştü. Ebru Şancı, daha önce de DJ Janti’nin şarkısıyla birlikte eşinin çoraplarını ortaya atışını paylaşarak “Galatasaray’da da oynasa o çorap sağa sola fırlatılıyor, hepsi aynı” demişti.

Ebru Şancı’ya dadı dayanmıyor: 200 dadı değiştirdim!
PaYLaŞşşş