Gülşen, ekranlardan uzak tuttuğu oğlu Azur’u paylaştı

Konserlerinde giydiği dekolteli kıyafetleriyle gündemi meşgul eden şarkıcı Gülşen hakkında, son olarak sahne aldığı bir mekanda İmam Hatiplere yönelik sarf ettiği sözler nedeniyle “Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme” suçundan dava açılmıştı.

Kısa bir süre hapis yatan şarkıcı Gülşen’in daha sonra tutuksuz yargılanmasına karar verilmişti. Yurt dışı yasağı kalkar kalmaz ülke dışına çıkan Gülşen, sahnelere de ara vermişti.

Şarkıcı Gülşen tahliye oldu! İlk görüntüler

“NİCE ALTI’N YAŞLARA”

Yılbaşında yeniden sahnelere dönen Gülşen’den sosyal medya paylaşımı geldi. Gülşen’in oğlu Azur Benan’ın altıncı yaş gününe özel yaptığı paylaşım ilgi odağı oldu. Gözlerden uzak büyüttüğü oğlu Azur Benan ile karesini paylaşan Gülşen “Nice Altı’n yaşlara” notunu düştü.

2016 YILINDA EVLENDİLER

Şarkıcı Gülşen, son üç albümünün yapımcısı olan aranjör ve besteci Ozan Çolakoğlu ile Haziran 2016’da evlenmiş, çiftin ilk çocuğu Azur Benan, Ocak 2017’de dünyaya gelmişti.

BOŞANACAKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ

Azur Benan adında bir erkek çocukları olan Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nın boşanacakları iddia edilmişti. Stüdyoya girmeden muhabirlerle sohbet eden ikili, boşanacakları iddialarına yanıt vermişti.

“ELEŞTİRİLER BENİ ETKİLEMİYOR”

Sahne kıyafetleriyle ilgili konuşan şarkıcı, “Hiçbir şey demeyeceğim. Ben işimi gücümü yapıyorum. Gelen eleştiriler beni etkilemiyor” ifadelerini kullanmıştı.

“KIYAFETLERİNE KARIŞMAM MÜMKÜN DEĞİL”

Eşi Ozan Çolakoğlu ise “Gülşen’in kıyafetlerine karışmam mümkün değil. O kendine neyi yakıştırıyorsa giyebilir. İşini yapıyor” şeklinde konuşmuştu.

“BOŞANMA YOK, HER ŞEY YOLUNDA”

Boşanma iddialarına da açıklık getiren ünlü ikili, “Boşanma yok, her şey yolunda ve çalışmaya devam ediyoruz. Haberi sizden duyduk. Hem sahne, hem stüdyo tarafında yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Normal insanlar gibi ev hayatımız, çocuğumuz ve işimiz var” demişti.

Ozan Çolakoğlu’ndan Gülşen’e destek: Rahatsız olan mekana gelmez
PaYLaŞşşş