‘Camdaki Kız’ perşembe gününün galibi oldu

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın 22 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan 62’nci bölümünde; Cana ve bebeğini kaybeden Sedat’ın hayata tutunma motivasyonu Nalan’dan yapacağı bebek oldu. Feride de bu durumu desteklerken, ikisini bir tatile gönderdi.

Hayri, Nalan’dan cevap alamayınca taksici olarak karşısına çıktı. Billur’dan Nalan’ın neden konağa geri döndüğünü öğrenen Hayri ise konağı bastı.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İÇİN…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI MERAK UYANDIRDI

63’inci bölüm tanıtımında; Nalan’ı unutamayan Hayri adeta bir gölge gibi peşinden ayrılmıyor. Verdiği kararın arkasında duran ve Hayri defterini kapatan Nalan dirayetli durmaya çalışıyor. Hayri ise Nalan’ın kendisinden vazgeçtiği gerçeğini bir türlü kabullenemiyor. Çaresiz kalan Feride, Hayri’ye karşı Muzo’dan destek istiyor. Gözü dönen Muzo ve Sedat, Hayri’ye saldırıyor. Nalan ise babasıyla tanışabilmenin hayalini kuruyor.

Burcu Biricik’in ‘Nalan’ karakterine hayat verdiği, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız dizisi, her perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Hayri, Nalan’ı arabaya kilitledi: Sevdiğimi sanmışım, sevmiyormuşum, Engin Alkan, ‘Camdaki Kız’ kadrosuna dahil oluyor
PaYLaŞşşş