Haberler: Ebru Şallı’dan Beren Tan paylaşımı

Ebru Şallı’nın, 2002 yılında hayatını birleştirip, 2013’te boşandığı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen Pars Tan, 2020’de uzun süre mücadele ettiği lenfomaya yenilerek hayatını kaybetmişti. Zor günleri büyük oğlunun desteğiyle atlatmaya çalışan eski model, Beren Tan ile çektirdiği fotoğrafı, 3.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı.

“BU NASIL YAKIŞIKLILIK?”

18 yaşındaki Beren Tan, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. “Tek gerçek aşk”, “Ne çabuk büyümüş”, “Maşallah”, “Bu nasıl yakışıklılık?”, “Hep mutlu olun inşallah”, “Size çok benziyor”, “Ana oğul değil, abla kardeş gibisiniz”, “Ponçiğin abisi”, “Aslan parçası”, “Harikasınız” şeklinde yorumlar yapıldı.

ÜNLÜLER KAYITSIZ KALMADI

Oğlu ile mutlulukları yüzlerine yansıyan Ebru Şallı’nın gönderisine; Demet Şener, Nihat Odabaşı, Ebru Akel, Arzu Sabancı, Didem Uzel, Sinem Sülün ve Cengiz Abazoğlu gibi ünlü isimler de mesaj yazdı.

Ebru Şallı’dan şiddet açıklaması: Eşime iftira atamam , Ebru Şallı havuzda pilates yaptı!

BEREN’LE TATİL POZU

2.5 yıl önce tarifsiz bir acı yaşayan ve teselliyi büyük oğlunda bulan Ebru Şallı, geçtiğimiz eylül ayında Beren Tan ile tatil pozlarını paylaşmıştı. 18 yaşındaki Beren, yakışıklılığı ve kaslı görüntüsüyle sosyal medyayı ilgi odağı olmuştu.

“DAHA BÜYÜME YETER”

Mart 2022’de Beren’in doğum gününü kutlayan tescilli güzel, oğlunun bebeklik fotoğrafına, “Berommmmm daha büyüme yeter. 18 yaş mı? Seni çok ama seviyorum. Anladın sen! Eşsiz pırıl pırıl bir kalp, vicdanlı, hayvan seven, insan seven, saygılı ve sevgi dolu, sporcu, sağlıkçı, kitap okuyan, müzik seven, cool ama merhametli beybimmm benim! Bebektin dün sen yaaaa. İyi ki iyi kiiiiim 18 yaş mı inanamıyorum” mesajını yazmıştı.

Ozan Orhon’dan yıllar sonra gelen Ebru Şallı itirafı!, Ebru Şallı’dan oğlu Pars’ın ölüm yıl dönümünde yürek yakan paylaşım

PaYLaŞşşş