Son Dakika: Taha Duymaz’ın eşyaları enkaz altından çıktı!

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin en çok etkilediği illerden olan Hatay’da yıkılan binanın enkazı altında kalan Taha Duymaz’dan (20) acı haber geldi.

Yayladağı ilçesinin Suriye sınırına yakın Güveççi Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan, beş metrekarelik mutfaklarında yaptığı yöresel lezzetleri ve farklı tarifleri, sosyal medyada takipçileriyle paylaşan fenomen, bir hafta önce geldiği Hatay kent merkezinde, ziyaretine gittiği halası Hülya Demiralp’in (45) evinde depreme yakalandı.

FENOMEN TAHA DUYMAZ: NE YAPTIYSAM DALGA GEÇTİLER!

Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı’nda bulunan ev yıkıldı; Duymaz, kardeşi Melek Nur Duymaz, halası Hülya ve eniştesi Cuma Demiralp (47) enkaz altında kaldı. 6 Şubat’tan buna yana süren arama çalışmalarında dün Taha ve Melek Nur Duymaz’ın cansız bedenlerine ulaşıldı.

‘Gereksiz insanlar yüzünden acımı yaşayamıyorum’

“BU SON PAYLAŞIMIM”

Deprem felaketinin ilk gününden itibaren Taha’dan gelecek iyi haberi bekleyen abla Semiha Duymaz, “Kaybımız büyük. Ailem ve ben bu süreçte yanımızda olan, olmak isteyip olmayan, telefonla ve sosyal medya aracılığıyla yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Özellikle belirtmek isterim ki Instagram hesabımı kapatıyorum. Bu son paylaşımım olacak. Buradan sonra paylaşılan hiçbir şey beni ve ailemi temsil etmiyor. Herkesten Allah razı olsun. Allah bizlere ve sevenlerine sabır versin” mesajını yazdı.

“ALLAH BU ACIYI KİMSEYE YAŞATMASIN”

Kucağında kardeşinin enkazdan çıkan eşyaları ile çekilen fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayan Semiha Duymaz, “Dilerim Allah’tan bu acıyı kimseye yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

“ÇOK SAYGILI, ÜRKEK BİR ÇOCUKTU”

Taha Duymaz’ı geçtiğimiz yıl programına konuk eden sunucu Armağan Çağlayan, vefat haberinin ardından duygularını dile getirdi.

Alıntı Metni

EDA ECE

BERFU YENENLER

TUBA ÜNSAL

DERYA ULUĞ

DİLAN POLAT

DANLA BİLİC

CZN Burak: Söz veriyorum sizi hiç mahcup etmeyeceğim, Şef Mehmet Yalçınkaya: Dönmüyoruz! Kardeşlerimizi yalnız bırakamayız
PaYLaŞşşş

1 Yorum

  1. Harika bir paylaşım, özellikle konunun önemli detayları oldukça net bir şekilde açıklanmış. İnsanları çeşitli karmaşık anahtar kelimelerle yormak yerine, okumaktan keyif alacağı içerikler her zaman daha iyidir. Kaliteli paylaşım adına teşekkür eder, paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla beklerim.

Yorumlar kapalı.