Kobra Murat mal varlığını açıkladı! ‘Hepsi alın teri’

Farklı tarzı, kendine has eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Roman müziğinin tanınan simalarından ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler, daha önce Armağan Çağlayan’ın programına konuk olmuştu. Programda lakabının hikayesini anlatan ünlü isim, zengin bir kadına yaptığı kostümler ve sonrasında düğündeki ‘kobra’ şovu sonrası adının ‘Kobra’ olduğunu açıklamıştı.

Kobra Murat, Armağan Çağlayan’ın, “Murat Bey ‘artık çalışmayacağım’ dediniz. Emeklilik gibi gelecek garantiniz var mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

Kobra Murat son olarak Caner Toygar’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Ünlü isim, merak edilen mal varlığını anlattı.Yoğun bir iş temposu olduğunu söyleyen Kobra Murat, kazancını gayrimenkul ve altına yatırdığını söyledi.

Kobra Murat’tan “Gelecek korkutmuyor mu?” sorusuna yanıt

“18 KİLO ALTIN, 18 EV VE 4 YAZLIK”

Sürekli altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını söyleyen Divandiler, “Trilyonluk insanım ben. 2 tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma evler aldım. 18 tane evim, 4 tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak” dedi.

Bu kadar mal varlığına rağmen roman mahallesinden taşınmadığını söyleyen Kobra Murat, “Cimri biriyim. Atalarımın doğduğu yerdeyim. Evim İstanbul’un fethedildiği yerde. Orada yaşamaktan mutluyum” ifadelerini kullandı.

PERUĞUNU ÇIKARMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda Uçankuş TV’de yayınlanan Lerzan Mutlu’nun programına konuk olan ve eşi ile şarkı söyleyen Kobra Murat’ın, kendisinin olduğunu düşündüğümüz saçlarının gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Canlı yayında bir anda peruğunu çıkaran Kobra Murat’ı görenlerin ağzı açık kalmıştı.

PaYLaŞşşş