Eski dost mu, sevgili mi? Nergis Kumbasar, gizemli erkek arkadaşıyla yakalandı

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Nergis Kumbasar, 1996 yılında boşandığı Mehmet Ali Erbil ile evliliğinden dünyeye gelen Yasmin Erbil hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştı: Ünlü çocukların işi çok zor. Hele ki Yasmin oyunculuk ve sunuculuğa geçtikten sonra. Mehmet Ali’ye (Erbil) ya da bana gıcık olan Yasmin’in üzerinden yürüdü. Biz de bunu ona anlatmıştık, Yasmin de bunları tecrübe edinmeye başladı. Yasmin hakkında yapılan haberleri taşıyabiliyor. Yasmin’in canını bazen çok acıtıyorlar ama ben kendi tecrübelerimden ona örnek verdiğim için anlıyor.

“DEKOLTELİ GİYİNMESİNİ DOZUNDA BULUYORUM”

Kızının kıyafetlerinin çok konuşulması hatırlatılan ünlü oyuncu, mini elbise ve dekolteli giyinmesini de son derece dozunda buluyorum. Hatta onu bazı yaşıtlarında baktığımda benim kızım son derece dozunda olduğunu düşünüyorum. Göz önünde ve güzel bir kız. O yüzden de onu haber yapmak hoşlarına gidiyor. Yasmin’e bu haberlerinin mantığında tıklanma olduğunu da anlattım” ifadelerini kullanmıştı.

“BANA ERBİL’İ SORUYORLAR”

Eski eşi Mehmet Ali Erbil’in özel hayatıyla ilgili konuların kendisini ilgilendirmediğini söyleyen Kumbasar, “Gelip bana onunla ilgili sorular soruyorlar. Ben de bazen cevap veriyorum. Cevap verdiğim konular da Yasmin’i ilgilendiren şeyler oluyor” demişti.

Yasmin Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kombinleri dikkat çekti

ESKİ EŞİYLE TATİL KEYFİ

Kumbasar, geçtiğimiz yaz eski eşi ve kızı ile soluğu İzmir Alaçatı’da almıştı. Tatil sezonunu açan Kumbasar, Erbil ile havuza girmişti. Eski eşler, o anları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmemişti.

SELFİE ÇEKTİLER

Nergis Kumbasar, önceki gece Beykoz’daki bir mekan çıkışında gazetecileri görünce şaşkına döndü. Mekandan bir erkek arkadaşı ile ayrılan Kumbasar, yaklaşık dört saat boyunca erkek arkadaşı ile mekanda oturdu. İçeride oturdukları esnada birbirleriyle sarmaş dolaş görülen Kumbasar ve yanındaki gizemli arkadaşı, bir ara telefonlarını çıkartarak birlikte selfie çekilmeyi de ihmal etmedi.

“BİZ ESKİ ARKADAŞIZ”

Mekandaki samimi halleriyle dikkat çeken ikili, çıkışta gazetecilerin “Beyefendi yeni sevgiliniz mi?” sorusuna “Biz eski arkadaşız” yanıtını verdii. Ancak görüntü alınmasın diye kameraları elleriyle kapatmaya çalıştı.

Mehmet Ali Erbil doğum gününü eski eşleriyle kutladı

GÖRÜNTÜ ALINMASINI ENGELLEYEMEYİNCE TEKNEYE BİNMEDİ

İkili, birlikte tekneye binecekken erkek arkadaşı, Nergis Kumbasar’ın uyarması üzerine binmedi ve mekana geri döndü. Kumbasar ve arkadaşı 15 dakika boyunca ‘Hesabı kim ödeyecek?’ diye tatlı bir tartışma da yaşadı.

PaYLaŞşşş