Başak Sayan’dan eşi Murat Vardal’a: Sanki her şey büyülü bir filmin kareleri gibi

‘Çılgın Bediş’, ‘Gurbet Kadını’, ‘Bir Dilim Aşk’, ‘Geniş Zamanlar’, ‘Derman Bey’ ve ‘Yaprak Dökümü’ gibi yayınladığı döneme damga vuran dizilerde rol alan oyuncu Başak Sayan, 2014’te iş insanı Murat Vardal ile evlenmişti. 2017’de ikizleri Ares ve Milan’ı dünyaya getirince oyunculuğu bırakmıştı.

Şimdilerde gözlerden uzak, Şile’de doğa ile iç içe sakin bir yaşam sürdüren Başak Sayan, daha önce “Uzun bir süredir çocuklarla beraber Şile’deki evimizde kalıyoruz. Ormanın içinde kalabalıktan uzakta organik bir yaşam sürmeye çalışıyoruz” demişti.

SEKİZ YILLIK MUTLU EVLİLİK

Oyunculuktan sonra yazarlığa ağırlık veren Sayan, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Zaman zaman eşi ve çocuklarıyla verdiği pozları da takipçilerinin beğenisine sunan eski oyuncu, evliliğinde 8’inci yılı geride bıraktı.

“SONSUZA KADAR EL ELE”

Kendini ailesine adayan ve çocuklarını büyütmekle meşgul olan Başa Sayan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla evlilik yıl dönümünü kutladı. Nikah gününden bir fotoğraf paylaşan Sayan altına şu notu düştü:

Alıntı Metni
“Ben değil, çalışanlarım yazdı”

“DOĞA İLE İÇ İÇE HUZURLUYUZ”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda alışveriş yaparken görüntülenen Başak Sayan, evinin eksikleri için İstanbul’a geldiğini söylemiş ve”Şile taraflarında güzel bahçeli bir evimiz var. Pandemi döneminde bitirmiştik. O günden bugüne çocuklarla, eşimle birlikte orada yaşıyoruz” demişti.

Ünlü oyuncu, “İstanbul’un kalabalığından uzak, doğa ile iç içe gayet keyifli ve huzurluyuz. Ara ara işlerimiz için geliyoruz ama inanın çok durmadan tekrardan dönüyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

“Başkalarının işlerinden size ne?”
PaYLaŞşşş