Çağlar Ertuğrul ile Kayla Manukyan soluğu Bodrum’da aldı!

Daha önce ‘Afili Aşk’, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’, ‘Kurt Seyit ve Şura’ ve ‘Teşkilat’ gibi yapımlarda rol alan 33 yaşındaki oyuncu Çağlar Ertuğrul, yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı Kayla Manukyan ile geçtiğimiz yıl birlikteliklerini sonlandırmıştı. Ancak çift, ilişkilerine bir şans daha vermişti.

AYRILIK YEDİ AY SÜRDÜ

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ adlı dizinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan çift, ayrılığa yedi ay dayanabilmiş ve geçtiğimiz mayıs ayında sosyal medyalarından tekrar birbirlerini takibe alarak sorun yok mesajı vermişlerdi. Ancak Ertuğrul ile Manukyan’ın uzun süredir birlikte görüntülenmemesi sevenlerin de soru işaretlerine sebep olmuştu.

UZUN SÜRE SONRA İLK KEZ BİRLİKTE

Çağlar Ertuğrul ve Kayla Manukyan, uzun bir süreden sonra geçtiğimiz gün Bodrum Torba’da bir otelin iskelesinde düşman çatlattı. İskeleye ayrı ayrı gelen sevgililer uzun süre güneşlendi.

“Hollywood’a gitmek bedava, asıl mesele orada tutunabilmek ve devam edebilmek”

Güneşlenmekten sıkılan ve rüzgarlı hava sebebiyle denize giremeyen Çağlar Ertuğrul çareyi sevgilisi ile uğraşmakta buldu. Yerinden kalkarak sevgilisi Kayla’nın yanına giden Ertuğrul sevgilisi ile bol bol şakalaştı.

ÇEŞME’DE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Öte yandan Çağlar Ertuğrul ve Kayla Manukyan geçtiğimiz temmuz ayında Çeşme’de objektiflere yansımıştı. Şezlonglarında baş başa sohbet eden sevgililer, denize girmeden plajdan ayrılmıştı.

Çağlar Ertuğrul’dan Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi cevabı
PaYLaŞşşş