İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz aşk mı yaşıyor?

İsmail Hacıoğlu, ilk evliliğini Vildan Atasever ile 2010’da yapmıştı. 2015’te boşanmış, 2016’da dans eğitmeni Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Yemin adında bir kızı olan çift, Temmuz 2020’de ihanet iddiasıyla evliliklerine nokta koymuştu.

Hacıoğlu hiç vakit kaybetmeden ‘Çocuk’taki rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlasa da bu ilişkinin ömrü uzun olmadı.

“BİR ADAMI İKİ ŞEY MAHVEDER”

İsmail Hacıoğlu dün Instagram’da “Bir adamı iki şey mahveder. Yavaş atlar, hızlı kadınlar” yazısını paylaştı.

Takipçilerinden biri “Bir erkeği sevgilisini, eşini aldatmak mahveder” yorumunu yapınca, İsmail şu karşılığı verdi: “Kadınlar tarafından kandırılmak da!”

İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kumarki aylar sonra bir araya geldi

“EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ”

Meslektaşı İsmail Hacıoğlu’yla aşk yaşayan 28 yaşındaki Çağıran, daha önce evlilik sorularına, “Düşünmüyoruz” cevabını vermişti.

SÜRPRİZ BİRLİKTELİK

Birsen Altundaş’ın iddiasına göre, geçen sezon Masumlar Apartmanı dizisinde kamera karşısına geçen Gürbüz ile Mahkum’daki performansıyla hayranlık uyandıran Hacıoğlu hafta sonu Karadeniz tatilleri sırasında beraber görüldü.

Doğa aşığı olan iki sevgili birçok meslektaşı güney sahillerine inerken Karadeniz’in güzelliklerini keşfetmeyi tercih etti ve huzurlu bir tatilin tadını çıkardı. Hacıoğlu, Gürbüz’le çıktığı tatillerinden akarsu ve orman görüntüleri paylaşmayı da ihmal etmedi.

‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisiyle ünlenen daha sonra sağlık sorunları yaşayarak bir süre ekrandan uzak kalan Aslıhan Gürbüz, İstanbul’u da terk ederek Ege’ye yerleşmişti.

DÖRT AMELİYAT GEÇİRMİŞTİ

Öte yandan güzel oyuncu, iki tanesi bel fıtığı olmak üzere dört kez ameliyat geçirmişti. Tüm bunların üzerine saatlerce süren dizi çekimleri Gürbüz’ü hem ruhen hem de bedenen bitirmişti.

OLAYIN İÇ YÜZÜ BAMBAŞKA ÇIKTI

Yıllardır kamuoyunda Aslıhan Gürbüz’ün 2011-2014 yılları arasında ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde ‘Pikaçu Kerem’ karakterini canlandırarak hafızalarda yer edinen Kerem Kupacı ile evli olduğu biliniyordu. Ancak olayın iç yüzü bambaşka çıktı.

Instagram’da hakkında yapılan evlilik haberlerinden birine cevap veren Aslıhan Gürbüz, rahatsızlık duyduğu konu hakkında açıklama yaptı.

“BEN DE İNSANIM BE!”

Gürbüz, bu haberlerle ilgili, “Gerçekten sıkmadı mı bu yalan haber? Bu konu ile ilgili resmi bir belge var mı mesela elinizde o dönemle ile ilgili? Yoksa 4 kişinin eğlendiği bir andan bir görüntü ile 10 senedir hiç evlenmemiş bir kadına boşanmış muamelesi mi çekiyorsunuz? Mahalledeki gıybetçi teyzelerin kulaktan kulağa, yalan yanlış yaydığı türden bir saçmalığı, her yeni işimde ‘şok haber’ başlığı ile vermek hoşunuza gidiyor ise bilemem. Ama ben sıkıldım ve sessiz kalamıyorum artık, ben de insanım be” dedi.

Sık sık kavga ettikleri iddia edilen Aslıhan Gürbüz ile Kerem Kupacı, 2014 yılında 2,5 yıllık ilişkilerini sonlandırmıştı.

Aslıhan Gürbüz’ün taciz isyanı
PaYLaŞşşş