Sally Field’den ‘en kötü öpüşme sahnesi’ itirafı!

‘Watch What Happens Live With Andy Cohen’ adlı sohbet programına konuk olan Sally Field, 1962 yılında ‘Moon Pilot’ filmi ile başlayan uzun oyunculuk kariyerinin ‘en iyi’ ve ‘en kötü’ öpüşme sahnelerini açıkladı. Field’ın, en kötü öpüşme sahnesini kiminle çektiği sorulunca, o dönemde sevgilisi de olan rol arkadaşının ismini vermesi dikkat çekti.

“BU ŞOKE EDİCİ OLACAK”

Field, “Gerçekten isim vermeli miyim? Bu şoke edici olacak. O zaman millet bekleyin. O kişi Burt Reynolds’tı” şeklinde konuştu. Sunucu Andy Cohen, “Gerçekten mi?” şeklinde şaşkınlık içinde bir tepki verdi. Programın konuklarından Idina Menzel de kendini tutamayıp, kahkahalara boğuldu.

“SORUN AĞZINDAN SAÇILAN SALYALARDI”

Burt Reynolds ve Sally Field, 1977 yapımı ‘Smokey And The Bandit’ (Çılgın) adlı filmde birlikte rol almış, birbirlerine aşık iki karakteri canlandırmıştı. Sunucu Cohen’in “O dönem flört etmiyor muydunuz?” sorusu üzerine 76 yaşındaki oyuncu, “Bu, onun iyi yapabildiği bir şey değildi. İsterseniz ayrıntıları da verebilirim ama bunları duymak istemezsiniz. Kamera karşısında gerçekten öpüşmedik. Sorun o sırada Reynolds’ın ağzından saçılan salyalardı” ifadelerini kullandı.

EN İYİ ÖPÜŞME SAHNESİNİ JAMER GARNER İLE ÇEKMİŞ!

Sally Field, meslek hayatının en iyi öpüşme sahnesinde ise James Garner ile oynadıklarını söyledi. İkili, 1985 yılında ‘Murphy’s Romance’ (Kocam ve Sevgilim) adlı romantik komedi türündeki yapımda birlikte kamera karşısına geçmişti.

“O HALA HAYATIMIN AŞKI”

Steven Craig ile evliliğini 1973’te bitiren Sally Field, Burt Reynolds’la 1976-1980 yılları arasında aşk yaşamış, 1984’te hayatını birleştirdiği Alan Greisman’la da 1994’te boşanmıştı.

Usta oyuncu, 2018 yılında Reynolds’ın vefatının ardından “O hâlâ benim hayatımın aşkı. Burt ile geçirdiğim yıllar asla aklımdan çıkmıyor. Ben yaşadığım sürece kişisel tarihimde ve kalbimde hep olacak” demişti.

PaYLaŞşşş