Pelin Akil’in gözyaşları! ‘O dönemdeymiş gibi hissettim’

28 Ekim 1923 Pazar günü ve gecesi yaşananları beyazperdeye taşıyacak olan Son Akşam Yemeği’nde Latife Hanım’ı canlandıran Pelin Akil, filmin basın toplantısında duygusal anlar yaşadı.

“HİÇBİRİNİ BİLEREK İZLEMEDİM”

“Çok gururlu ve heyecanlıyım. Latife Hanım çok oynanmış ama ben hiçbirini bilerek izlemedim. Onunla ilgili başka şeyler hissedip, onu yaşamaya çalışacağım. Çekimlerde kendimi o dönemdeymiş gibi hissettim” dedi.

“TÜRK MİLLETİNİN MÜCADELESİNİ ANLATIYOR”

Onur Tuna ise “Teklif aldığımda çok heyecanlandım. Bu film Türk milletinin egemenliğini, hakimiyetini ve mücadelesini anlatıyor. Çok güzel bir kadro ve ekip ile güzel bir film olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

“BİLMEDİĞİM SOKAKLARA GİRİP ADRES SORUYORUM”

Yurt dışı atiline çıkacağını söyleyen güzel oyuncu, “Bu sene çok tatil yapamadım, bu projeden sonra yurt dışına gideceğim. Bilmediğim sokaklara girip adres soruyorum. Kendimi dinliyorum, çok iyi geliyor bana” ifadelerini kullandı.

“BABALARI TENİSÇİ OLMALARINI İSTİYOR”

‘Arka Sıradakiler’ dizisinde oynarken tanıştığı oyuncu Anıl Altan ile 2016 yılından beri evli olan, 2019’da ikizleri Lina ve Alin’i kucağına alan Pelin Akil, “Çocuklar da gayet iyiler. Ben ileride mesleklerine karışmayacağım ama babaları tenis oyuncusu olmalarını istiyor” açıklamasını yaptı.

Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, ikiz çocuklarını taklit etti
Pelin Akil yaşadığı anları anlattı: Anneme, babama küfretti
PaYLaŞşşş