Marilyn Manson: Evan Rachel Wood ve Illma Gore kariyerimi raydan çıkarmak istiyor!

Oyuncu Evan Rachel Wood, geçtiğimiz yıl 2007 ile 2010 yılları arasında aşk yaşadığı rock şarkıcısı Marilyn Manson’ın 2007’de çıkardığı Heart-Shaped Glasses şarkısının klip çekimi sırasında kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etmişti. Sonraki aylarda ise yaşadıklarıyla ilgili detayları paylaşan ünlü isim, o dönemde 37 yaşında olan Manson ile flört etmeye başladığında henüz 18 yaşında olduğunu da açıklamıştı.

‘UYKUDA TACİZ’ İDDİASI

Wood, Marilyn Manson’ın kendisine uyku ilacı ve uyuşturucu verdiğini, ardından taciz ettiğini ileri sürmüştü. Bu durumun ilişkileri süresince devam ettiğini belirten aktris, “Bu tacizleri ben uyurken de devam ediyordu. O zamanlarda sürekli kendime ‘Sadece uyu, sakın hareket etme’ diye telkinde bulunuyordum” demişti.

“BEDENİM BİR TRAVMA YAŞAMIŞTI”

Evan Rachel Wood, “Marilyn ilişkimizin başından beri hiçbir doğum kontrol yöntemini uygulamak istemedi. Aynı zamanda benim de bunların hiçbirini kullanmamı istemedi” diyerek, bunun sonucunda hamile kaldığını ve kürtaj olduğunu itiraf etti. Wood, o süreçte de Manson’ın kendisine asla destekleyici şekilde davranmadığını sözlerine ekleyerek; “Bebeğimi aldırdığım gün bile kendisine akşam yemeği hazırlamamı istedi… Dinlenmem gerekiyordu. Bedenim bir travma yaşamıştı. Ama bu onun umurunda bile değildi” demişti.

“HAYATINI YENİDEN KURMASI GEREKEN BİRİ GİBİ HİSSETTİM”

Wood, Marilyn Manson ile ilişkileri sırasında bir ara kendini öldürmeyi düşündüğünü hatta böyle bir girişimde bulunduğunu da söylemişti. Wood, bir bardak alıp banyoya gittiğini ve sonra o bardağı kırıp bileklerini kesmeye çalıştığını anlatmıştı. O gece bir ara uyuduğunu, sonra uyandığında kendini farklı biri gibi hissettiğini açıklayan oyuncu; “Başka biri gibi uyandım. Hayatını yeni baştan kurması gerektiğini hisseden biri gibi. Sonra annemi aradım ve hastaneye gitmem gerektiğini söyledim” şeklinde konuşmuştu.

‘Klip çekiminde bana cinsel saldırıda bulundu’

SAHTE FBI MEKTUBUNU DAĞITMAKLA SUÇLANDI

Tüm bunların ardından müzisyen Marilyn Manson’ın eski nişanlısı aktris Evan Rachel Wood, Manson’ı kadınlara cinsel tacizde bulunmakla suçlayan sahte bir FBI mektubunun dağıtılmasına yardım etmekle suçlandı. Manson, Wood ve partneri sanatçı Illma Gore’a, kendisine yönelttikleri ‘kötü niyetli’ ve ‘yanlış’ cinsel istismar iddiaları ve ‘başarılı müzik, televizyon ve film kariyerini raydan çıkardıkları’ için dava açtı.

“ELİMİZDE DELİL VAR”

Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ndeki duruşmada müzisyenin avukatı Jackson Trugman; Wood ve Gore’un söz konusu sahte FBI mektubunu başka kadınları da Manson’ın tacizci olduğu konusunda kendilerine destek olmaları için kullandığını ileri sürerek, “Elimizde Bayan Wood ve Bayan Gore’un bu mektup konusunda işbirliği yaptıklarına dair kanıtlar var” dedi.

Wood ise yaptığı yazılı açıklamada sahte FBI mektubunun yayılmasıyla herhangi bir ilgisi olmadığını savunurken; Trugman bu konuda sadece aktristin beyanının yeterli olmayacağını söyledi.

ÖZEL ŞİFRELERİNİ ELE GEÇİRDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Marilyn Manson, Gore’un sahte taciz mektupları gönderebilmek için kendisine ait cep telefonunu, bilgisayarını ve özel şifrelerini ele geçirdiğini de iddia ediyor. Ünlü ismin eski nişanlısı ve yeni partnerine yönelttiği bir başka suçlama ise çiftin, başka kadınları da kendisine karşı taciz iddialarını ortaya atmaları için organize etmesi.

Yargıç Teresa Beaudet, duruşmayı erteleyerek; Gore’un gelecek duruşmalarda Manson’ın avukatları tarafından sorgulanmasına hükmetti.

Johnny Depp ve Marilyn Manson’un Amber Heard hakkındaki mesajları ortaya çıktı!
PaYLaŞşşş