HABERLER || Kaan Yıldırım, sevgilisinin doğum günü Instagram hesabından kutladı

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de bir mekanda sevgilisi Kaan Yıldırım ve dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. Basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti, kutlama öncesi sorulara yanıt vermek için kameraların karşısına geçti.

“SÜRPRİZ YAPAMADILAR”

Çok mutlu olduğunu dile getiren güzel oyuncu, “Bana sürpriz yaptıklarını düşündüler ama yapamadılar. Kaan evden ‘Sete gidiyorum’ diye çıkınca anladım bir şeyler olacağını. Dizideki ‘Avukat Ceylin’ gibi ince eleyip sık dokudum ve sürprizi önceden anlamıştım zaten” diyerek kahkaha attı.

İkili, Pınar Deniz’in yeni yaşında sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dilediklerini dile getirdi.

“HEP GÜLELİM SEVGİLİM”

Heyecanın bir an olsun düşmediği senaryosuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Yargı’ dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, bugün 28 yaşına bastı. Kaan Yıldırım, sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla kutladı.

Yakışıklı oyuncu, Pınar Deniz ile yer aldığı romantik ve eğlenceli karelere şu notu düştü:

Alıntı Metni

“YARGI’YI PINAR’LA BERABER İZLİYORUZ”

Soho House İstanbul’da gerçekleşen bir galada objektiflere yansıyan ünlü çiftten Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

“BİZ BİR ŞEKİLDE GÖRÜŞÜRÜZ”

Pınar Deniz ise “İkiniz de çok yoğun çalışıyorsunuz, aranızda özlem olacak mı?” sorusuna, “Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz. O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak güzel bir şey. O yüzden o da, ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan zamanları zaten beraber geçiriyoruz” yanıtını vermişti.

Burhan’ı kim öldürdü?
PaYLaŞşşş