Haberler: ‘O Kız’ın yeni bölümünde sular durulmadı!

Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın üstlendiği O Kız’da, yalıda çıkan yangının akıbeti herkes tarafından büyük merak konusu olmuştu. Ozan’ın kurtarmadığı Sitare’yi, Kadir kurtardı. Ardıç ise hayatını kaybetti.

‘O KIZ SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ARDIÇ’IN DA ÖLÜMÜ İLE SİTARE YENİ HAYATINA ‘MERHABA’ DEDİ

Sitare hastaneden çıkar çıkmaz yeni evine geçti. Müjgan ise hiç vakit kaybetmeden soluğu Sitare’nin yeni evinde aldı. Başına gelen olaylardan sonra Sitare’nin ne yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Erkan Petekkaya: Teklif edildiğinde korktum!, Cengiz Orhonlu’nun yeteneği ailesinden geliyor

ZEYNEP VE DORUK ARASINDA BÜYÜK YAKINLAŞMA

Halası Türkan ve Sitare tarafından Doruk konusunda büyük uyarı alan Zeynep, Doruk’tan uzaklaşmaya başladı. Bunu fark eden Doruk soluğu Zeynep’in yanında aldı. Zeynep, Doruk’u görünce ona karşı olan hislerinin karşılığı olmadığını anlatmaya çalıştı. Ancak Doruk bunların doğru olmadığını söyleyip Zeynep’i öptü.

FİNALDE BÜYÜK BULUŞMA

Kadir’in Sitare’ye yangın gecesi Melek’i gördüğünü söylemesi, Sitare’nin aklına kurt düşürdü. Parçaları birleştiren Sitare, Müjgan’ın aslında Melek olduğunu anladı ve ikisini buluşturmaya karar verdi. Sitare’nin davet ettiği Müjgan, evin salonunda Kadir’i görünce şoke oldu.

KADİR’İN MELEK HAYALİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Erkan Petekkaya’nın ‘Kadir’ karakteri ile alkış aldığı O Kız dizisi, yeni bölümleri ile her çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de.

PaYLaŞşşş