Akciğer kanseriyle mücadele eden Jonnie Irwin: Acı dolu bir gece geçirdim!

Milliyet.com.tr
Tam adı Jonathan James Irwin olan ünlü sunucu, 2016 yılında Jessica Holmes ile evlenmiş; çiftin mutlu evliliğini üç erkek çocuk taçlandırmıştı. Ancak Irwin’den kötü haber geldi. İki yıl önce akciğer kanseri teşhisi aldığını söyleyen Irwin, hastalığıyla ilgili ilk kez geçtiğimiz haftalarda açıklamalarda bulundu.

HAYATA BAKIŞINI NASIL DEĞİŞTİRDİĞİNİ ANLATTI

Hello Dergisi’ne konuşan 48 yaşındaki üç çocuk babası Irwin, “Kirli bir sır saklıyorum” diyerek; hastalığını, onunla mücadelesini ve bu sürecin hayata bakışını nasıl değiştirdiğini samimi bir şekilde ifade etti. Ünlü isim, iki yıl önce teşhis almasına rağmen kendisine altı ay ömür biçildiğini söyledi. Fakat Irwin, buna rağmen hastalıkla mücadele etti ve bugünlere geldiğini anlattı.

“NE KADAR ZAMANIM KALDIĞINI BİLMİYORUM”

Irwin, röportajda; “Bu benim sırtımda bir yük gibi. Ne kadar zamanım kaldığını bilmiyorum ama olumlu düşünmeye ve öyle kalmaya çalışıyorum. Benim bu konudaki yaklaşımım ‘Kanserle mücadele ediyorum, kanserden ölmüyorum.’ Yapmak istediklerime ilişkin küçük hatırlatma notları hazırladım. Kendime ‘ileri dönük plan yapma çünkü yeterince iyi olmayabilirsin’ demeyi alışkanlık haline getirdim” diye konuştu.

“ÇOCUKLARIMA SÖYLEMEYE GEREK YOK”

Bu açıklamalarından günler sonra ‘Good Morning Britain’ adlı programa katılan 49 yaşındaki Jonnie, kendisi ve eşinin çocuklarına hastalığını açıklamak konusunda yaşadıkları zorlukları dile getirerek; “Bu durumu onlara ne zaman söyleyeceğimizi ancak son zamanlarda düşündüm, çok küçükler. Şu anda ben hâlâ benim, hastalık beni çok fazla değiştirmedi. Çocuklarıma söylemeye gerek yok. Bence bu konu hakkında kafalarını toparlamaları çok zor olacak” ifadelerini kullandı.

Jane Fonda: Ölmeye hazırım

“BU ONUN HAYATI”

The Sun’ın haberine göre; gözyaşları içerisinde çocuklarını başka birinin yetiştirmesi ihtimalinden bahseden ünlü isim, ölümünden sonra eşinin başka birini bulmasını istediğini, ama bu düşüncenin kalbini ‘kırdığını’ da itiraf etti:

Alıntı Metni

“ÇOK FAZLA AĞRI KESİCİ ALDIM”

Tüm bunların ardından ‘A Place In The Sun’ın yıldızı Jonnie Irwin, devam eden kanser savaşının ortasında ağrı kesicilerin dozunu arttırmak zorunda kalmasına neden olan ‘acı dolu bir geceyi’ anlattı.

DailyMail’de yer alan habere göre; sosyal medya hesabından takipçilerine yaşadıklarından bahseden Irwin, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Ayrıca durumuyla ilgili daha detaylı bilgiler de veren ünlü isim, “Berbat bir gece uykusundan sonra sürekli ağrı kesici almak zorunda kalmak… Korkunçtu. Ama bugün güzel bir gün. Sistemimde biraz steroid ve biraz daha ağrı kesici var; ve bundan en iyi şekilde yararlanmaya kararlıyım” açıklamasında da bulundu.

Tim Roth’un oğlu Cormac Roth, 25 yaşında hayatını kaybetti!
PaYLaŞşşş