Ayfer Dönmez doğum fotoğraflarını paylaştı!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve son olarak ‘Hayat Sırları’ adlı dizide boy gösteren Ayfer Dönmez,2017 yılında yönetmen ve müzisyen Serkan Ertekin ile nikah masasına oturmuştu. Gözlerden uzak mutlu bir evliliği olan güzel oyuncunun geçtiğimiz aylarda 7 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

İki gün önce karnı burnunda pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan 40 yaşındaki Dönmez, paylaşımında “Haziran 2022” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü ismin paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

“HAYATIMIN EN MUCİZEVİ GÜNÜ”

13 Haziran 2022’de anne olan ve kızı Çağla Deniz’i dünyaya getiren Ayfer Dönmez, doğum fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.Kızına kavuştuğu anda gözyaşlarına hakim olamayan oyuncu, gönderisinin altına şu notu düştü:

Alıntı Metni

AYFER DÖNMEZ KİMDİR?

Ayfer Dönmez, 7 Haziran 1982 tarihinde Manisa’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema-TV bölümünden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi’nde Oyunculuk Yüksek Lisansı yaptı. Okulun yanı sıra Ayla Algan ve Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’ndan eğitim alarak kendini geliştirdi. Üniversitede Sinema-TV bölümünde okurken son sınıfta staj için 2003 yılında “Bir İstanbul Masalı” dizisinin kamera arkasında görevli olarak çalışırken dizinin yönetmeni Ömer Atay’ın teklifini kabul edip dizide rol aldı.

Hem iş hem tatil

2015 yılında “Sonsuz Bir Aşk” filminde İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Süleyman Turan, Metin Keçeci ile birlikte oynadı.2015 yılında başrollerini Ahmet Saraçoğlu, Melih Selçuk ve Haldun Boysan ile paylaştığı ‘O’nun Hikâyesi’ filminde çocuğunun kör olduğunu kabullenemeyen bir anne olan Zeynep karakterini canlandırdı.Ayfer Dönmez, son olarak ‘Yeniden Leyla’ adlı filmde rol aldı.

PaYLaŞşşş