Haberler: Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu ilk kez el ele!

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şevval Şahin, geçtiğimiz hafta Bodrum’da bir otelin iskelesinde objektiflere yansımıştı. Yeğeni Eva Mira ile vakit geçiren ve onu bir an olsun kucağından indirmeyen genç manken, yeğenini havaya atarak neşelendirmişti.

Bir ara annesinin kucağında su ile tanışan yeğenini cep telefonuyla görüntüleyen Şahin, daha sonra kendisi de denize girmişti. Güzel hava ve denizin tadını çıkaran Şahin, beyaz bikinisi ve formda hali ile tüm bakışları üzerinde toplamıştı.

“SUNUCULUĞA BAŞLAYABİLİRİM”

Geçtiğimiz günlerde Akmerkez’de yeğeni ve ablasıyla alışveriş yapan Miss Turkey 2018 birincisi, İstanbul’a işleri için geldiği söyledi. 22 yaşındaki manken, “Yakın zamanda sunuculuğa başlayabilirim. Henüz belli değil, tam belli olunca söylerim” açıklamasını yaptı.

“KALBİM BOŞ”

Tescilli güzel, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı yazılım mühendisi Yiğit Marcus Aral ile ilişkisinin tamamen bittiğini belirterek, “Dört aydır kimseyle ilişkim yok. Kalbim boş. Bir sürede böyle gitsin istiyorum” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı-Şevval Şahin küslüğü bitti

Haziran 2021’de Instagram hesabından paylaşım yapan model, “Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hâlâ birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz adına sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik” mesajını yazmıştı. İkili, daha sonra ‘Aşk yeniden’ demişti.

“BURAK ATEŞ’LE AŞK” İDDİASINA CEVAP!

Şevval Şahin’in bir süredir iş insanı Burak Ateş’le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde Çağla Şıkel’ın ünlü bir markayla iş birliği ile hazırlanan koleksiyonu için podyuma çıkan manken, aşk iddialarına son noktayı koymuştu.

Basın mensuplarının “Burak Ateş ile aşk haberleri çıktı. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna Şahin, “Kendisi benim arkadaşım” yanıtını vermişti.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENİNCE GERİLDİLER

Tescilli güzel Şevval Şahin, sevgilisi Murat Kazancıoğlu’yla önceki gün Bebek’te görüntülendi. Sürpriz bir ilişkiye başlayan ikili, ilk kez objektiflere yansıdı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan ikili, muhabirlerin kendilerini fark ettiklerini görünce, gerildi.

KOŞAR ADIM MEKANA GİRDİLER

Çift, birbirlerinin ellerini bırakıp, kısa süre konuştuktan sonra bir mekana yöneldi. İkili gazetecilerin “Hayırlı olsun” sözlerini, “Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonra koşar adım mekana giriş yaptı.

Eleştirilerin hedefi haline gelen Şevval Şahin: Türkçe kitaplar okuyorum
PaYLaŞşşş