Biran Damla Yılmaz: İnsanları dış görünüşüne göre sınıflandırıyorlar!

Biran Damla Yılmaz, önceki gün Taksim’de bir otelde gerçekleşen marka yüzü olduğu firmanın lansmanında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kendi giyim tarzı ve modaya bakış açısı hakkında konuşan oyuncu, “Trend ürünleri takip ederim. Kendimi belli bir kalıba sokmam, canım ne isterse ve o günkü ruh halim nasılsa o tarz giyinirim. Lüks marka takıntım yok. Nerede neyi beğenirsem markasına bakmadan alırım, içime sinmesi yeterli. Alışveriş hastasıyım diyebilirim. Üşengeç olduğum için internetten alışverişi daha çok tercih ediyorum” dedi.

“DİLEKLERİMİ KAĞIDA YAZAR, SÜREKLİ OKURUM”

Yılbaşı planı sorulan Yılmaz, “Yoğun tempoda çalıştığım için bir tatil planım yok. Yılbaşını evde geçirecek olanlardanım. Yılbaşında genelde dilek dilerim ve bu dileklerimi bir kağıda yazıp, kendimi motive etmek amacıyla o yıl boyunca sürekli okurum. 2022 genel anlamda benim için güzel geçti. 2023 yılında da kendime ve herkese sağlıklı, huzurlu günler diliyorum” açıklamasını yaptı.

Biran Damla Yılmaz: Aşk şu an hayatımın tam merkezinde, Biran Damla Yılmaz’dan örnek davranış

“MUHTEŞEM BİR TECRÜBE OLDU”

Güzel oyuncu, rol aldığı ‘Prestij Meselesi’ filmi ile ilgili olarak, “Muhteşem bir tecrübe oldu benim için. Böyle bir projede yer almaktan gerçekten çok mutluyum. Kesinlikle uzun yıllar Türk sinemasında iz bırakacak bir film geliyor” ifadelerini kullandı.

“KİMİNİN ŞANSI YAVER GİTMİYOR”

Oya Başar, başrol oyuncularının dış görünüşe göre seçildiği iddiasına yönelik, “Bakıyorsunuz ‘güzeller’ var, ‘oyuncular’ var. Dizilerde genelde sağlam bir tiyatro kadrosu altyapısı ayarlanıyor, sonrasında üstüne ‘güzeller’i koyuyorlar” demişti.

Muhabirlerin usta sanatçının oyuncu kadrosu seçimleriyle ilgili yorumunu hatırlatması üzerine Biran Damla Yılmaz, şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

“ŞİZOFRENİ OYNAMAK İSTERDİM”

2020 yılında Re Touch Mag Dergisi’ne röportaj veren Biran Damla Yılmaz, “Canlandırmak istediğiniz bir karakter var mı?” sorusunu, “Akıl hastasını oynamak isterdim. Bir şizofren ya da çoklu karakter bozukluğu olan birine hayat vermek heyecanlı ve farklı olurdu” şeklinde cevaplamıştı.

PaYLaŞşşş