Ahsen Eroğlu’ndan sevgilisi hakkındaki eleştirilere cevap!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Son dönemin gözde oyuncularından Ahsen Eroğlu, geçtiğimiz mart ayında Maximum Uniq Hall’da gerçekleşen ‘Sırça’ oyununun galasında, Kemal Ertuğ ile birlikte ilk kez görüntülenmişti. Kameralara poz veren ikili, ilişkilerinin yılbaşında başladığını söylemişti. Genç oyuncu, “Aslında çok uzun zamandır tanışıyorduk. Yılbaşında aşk yaşamaya başladık. İlişkimiz güzel gidiyor” demişti.

“RUH İKİZİMSİN”

Ahsen Eroğlu, sevgilisinin doğum gününde, Instagram hesabından romantik bir paylaşma imza atmıştı. Ünlü güzel, “Öyle süslü sözleri pek beceremiyorum yoksa yazarım akşama kadar. Ama olsun sen benim en yakınım, dostum, ruh ikizimsin. Bana daima ilham veren, gözlerinin içine baktığımda gülmeden duramadığım biricik sevgilimsin. Seni çok seviyorum. İyi ki” ifadelerini kullanmıştı.

“GERİSİ TEFERUAT”

Gösteri dünyasından pek çok ünlü isim, önceki akşam dijital bir platformun düzenleiği davette bir araya geldi. Ahsen Eroğlu da davete katılanlar arasındaydı. Ünlü oyuncunun yanında sevgilisi Kemal Ertuğ da vardı.

Eroğlu, basın mensuplarının dijital platformlar ile kanallar arasındaki rekabeti sorması üzerine, “Ben güzel işlerin içinde olduğum sürece, çalıştığım ekiple iyi anlaştıktan sonra gerisi teferruat diye düşünüyorum. O yüzden öyle bir tercihim yok” dedi.

“BİZ NEYSEK OYUZ”

Güzel oyuncu, erkek arkadaşının giyimi hakkındaki eleştiriler hakkında, “Biz neysek oyuz. Elimizden geldiğince şık giyinmeye çalışıyoruz. Tarzımız da o şekilde” diyerek, Kemal Ertuğ’u savundu.

PaYLaŞşşş