Haberler: İbrahim Kendirci kırık kolu ile dikkat çekti! ‘Uzun süredir annemden saklıyordum!’

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
9 Eylül 1986 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen, liseyi Antalya’da okuyan İbrahim Kendirci, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamladı. İlk büyük oyunculuk tecrübesini 2007-2011 yılları arasında Kanal D’de ekranlara gelen ‘Kavak Yelleri’ adlı gençlik dizisindeki ‘Deniz Akça’ rolüyle yaşadı.

Kısa sürede üne kavuşan oyuncu; ‘İki Yaka Bir İsmail’, ‘Kaçın Kurası’ ‘Payitaht: Abdülhamid’, ‘Darısı Başımıza’ ve ‘Nöbet’ dizileri ile ‘Arkadaşlar Arasında’, ‘Bizim Hikaye’ ve ‘Kervan 1915’ filmlerinde kamera karşısına geçti.

‘Kavak Yelleri’ ekibi 14 yıl sonra bir arada

KAMERALARI FARK EDİNCE ŞAŞIRDI!

Bir süredir ekranlarda yer almayan İbrahim Kendirci, kolu kırık bir şekilde ortaya çıktı. Bebek’te taksiye binerken objektiflere yansıyan 35 yaşındaki yakışıklı oyuncu, basın mensupları bir anda karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.

“ANNEM SAYENİZDE ÖĞRENMİŞ OLACAK”

“Aman arkadaşlar uzun süredir bu durumu annemden saklıyordum. Şimdi sayenizde öğrenmiş olacak” açıklamasını yapan Kendirci’nin ilk andaki şaşkınlığının yerini daha sonra gülme aldı. Muhabirlerin “Kolunuzu nasıl kırdınız?” şeklindeki sorusuna ise “Kaykay sürerken ufak bir kaza geçirdim ve kolumu kırdım” cevabını verdi.

İbrahim Kendirci, eylül ayında hem dijital platformda hem de bir TV kanalında yayınlanacak yeni projeler ile ekranlara döneceğini söyleyerek, sevenlerine müjde verdi.

“HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM”

2020 yılında Beykent Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı’nın Instagram hesabında gerçekleşen canlı yayına katılan Dağhan Külegeç, Kavak Yelleri oyuncularının yıllar sonra bir araya geldiği ‘Sen Bak Dünyaya’ klibinde neden oynamadığı sorusunu yanıtlamıştı.

Alıntı Metni

Bodrum tatilinde görüntülendiler
PaYLaŞşşş