Ajda Pekkan’ın 23 senelik anne özlemi

Geçtiğimiz hafta şarkıcı Ajda Pekkan’ın (76) koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Kısa bir süre sonra hastalığı atlatan ‘Süperstar’, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Pekkan, 23 yıl önce vefat eden annesi Nevin Pekkan’ı ölüm yıl dönümünde andı.Annesinin eski bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Ajda Pekkan, özlemini de dile getirdi.

“SENSİZ GEÇEN 23 YIL…”

Duygusal bir gönderi yayınlayan Pekkan, paylaşımına, “Canım annem… Sensiz geçen 23 yıl ve bitmeyen özlemin… Seni her daim sevgi, saygı ve minnet ile anıyorum. Ebedi hayatında huzur içinde uyu…” notunu düştü. Ajda Pekkan’ın takipçileri, 76 yaşındaki Süperstar’a başsağlığı dilerken, anne Pekkan’ın güzelliğine ise övgüler yağdırdılar.

“BİTMEYEN SEVGİM, VAROLUŞ SEBEBİM”

Öte yandan Ajda Pekkan, Anneler Günü’nde de duygusal bir paylaşıma imza atmıştı. Yine annesi Nevin Hanım’ın bir fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı, gönderisine; “Bitmeyen sevgim, varoluş sebebim, canım annem! Sen her zaman mis gibi kokunla, doyulmaz lezzetlerinle, öğütlerinle, öğrettiklerinle benimlesin. Yüreğinde anne kalbi taşıyan bütün annelerin anneler gününü kutluyorum” notunu düşmüştü.

‘Hocam’ dediği İlham Gencer’i ziyaret etti

“STARLIK BU SAHNEDE”

Öte yandan Ajda Pekkan, geçtiğimiz haftalarda Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle buluşmuştu.70’li yıllardan beri ‘Süperstar’ ünvanını hakkıyla taşıyan Ajda Pekkan, çarpıcı açıklamasıyla adeta starlık dersi vermişti.

Ünlü şarkıcı, “Her defasında heyecanlanıyorum. Ne oluyor bana böyle? Bu konuşmalar klişe gibi gelse de size, gerçekten öyle sabahtan akşama kadar kendime dönüşmeyi bekliyorum. Normal insan gibiyim, evde köfte de yapıyorum. Gerçekten normal insan gibi yaşamayı çok seviyorum. Bütün starlık bu sahnede, sonrası sökmez. Hiç beni öyle sanmayın sakın. Böyle olmak çok güzel çünkü ayrıştırmadığınız zaman şöhretle normal insan olmayı. Gerçekten çok şizofrenik bir olay. Bunu da insan zamanla öğreniyor. Yanımdakiler biliyor, yaşamak ne kadar zor ama bir o kadar değer, o kadar özel, o kadar güzel sizlerle. İyi ki varsınız, çok teşekkürler ediyorum” demişti.

PaYLaŞşşş