Esra Erol’un ‘Bana öyle bakma’ paylaşımına eşi Ali Özbir kayıtsız kalamadı!

Uzun yıllardır gündüz kuşağında izleyici karşısına çıkan Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri devam eden ve zaman zaman sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündem olan çifttenÖzbir, bir takipçisinin ‘Sanırım bir hamilelik var’ yorumuna, ‘Evet bir tane kız inşallah’ yanıtını vermiş ve bu cevap Esra Erol’un hayranlarını heyecanlandırmıştı. Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Erol, hamile olmadığını belirterek ‘Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bebek de yok, müjde de’ demişti.

“ÇOK GÜZELSİNİZ TANIŞSAK MI?”

Esra Erol’da programının sezon finali yapmasının ardından ailesi ile birlikte tatile çıkan Esra Erol soluğu Bodrum’da almıştı. Erol tatil için verdiği pozları sosyal medya hesabında yayınlamayı da ihmal etmemişti. Ünlü sunucu, havuz başında verdiği birbirinden renkli pozları Intagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Paylaşımına “Beklenilen fotoğraflar geldi”, “Allah seni nazarlardan korusun”, “Kim der iki çocuk annesi” gibi yorumlar yapılan Erol’a eşi Ali Özbir de dayanamamıştı. Sık sık eşine yaptığı yorumlarla dikkat çeken Ali Özbir pozlara “Çok güzelsiniz tanışşak mı?” yorumunda bulunmuştu.

Esra Erol’dan Ali Özbir paylaşımı

EŞİNE KAYITSIZ KALAMADI

Eşi Ali Özbir ve oğulları İdris Ali ile Ömer Erol’la birlikte tatilden dönen Esra Erol, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü isim, eşiyle verdiği pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen çiftten Esra Erol, paylaşımına; “Bana öyle bakma” notunu düştü. Eşinin pozlarına verdiği yanıtlarla dikkat çeken Ali Özbir ise “Nasıl bakayım çok güzelsin” yanıtını verdi.

“GENÇLER EVLİLİKTEN UZAK DURSUN”

Daha önce Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Az Önce Konuştum’ programına konuk olan Esra Erol, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Erol, sosyal medyanın çok sayıda yuvanın yıkılmasına neden olduğunu söyledi. Ünlü sunucu sözlerine; “Sosyal medya birçok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı” diye devam etmişti.

Esra Erol’a eşi Ali Özbir’den yorum gecikmedi

Evlilik konusunda uyarı yapan Esra Erol, “Gençler evliliğe uzak dursun. Tabii ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız, bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk” ifadelerini kullanmıştı.

PaYLaŞşşş