Nurdan Büyükak’tan mutlu aile tablosu

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ ile şöhreti yakalayan İbrahim Büyükak ve psikolog eşi Nurdan Büyükak, yaklaşık bir yıl önce oğulları Aslan Oktay’ı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Büyükak çifti, geçtiğimiz aylarda evliliklerinin dördüncü yıl dönümünü kutlamıştı.

“EVLİLİKTE DÖRT, SEVGİLİLİKTE YİRMİ İKİNCİ YILIMIZ”

İbrahim Büyükak ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımına; “Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz. Evlilikte dördüncü yılımız, sevgililikte 22’nci yılımız kutlu olsun canım sevgilim. Çok aşığım sana” notunu düşmüştü.

Eşiyle aynı fotoğraf karesini kendi sosyal medya hesabından yayınlayan İbrahim Büyükak da gönderisinde; “Dördüncü yılımız kutlu olsun bir tanem” ifadelerini kullanmıştı.

“SEVDİK BE”

Çeşme’de tatilin tadını çıkaran Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinden yeni bir paylaşım gelmişti. Bir çocuk annesi Nurdan Büyükak, eşiyle çekilen karesini Instagram hesabının hikayeler bölümünden paylaşmıştı. Büyükak, mutluluk pozlarına; “Sevdik be” notunu düşmüştü.

“Güne babasının masasını dağıtarak başladı”

BOL BOL POZ VERDİLER

Her yıl yaz aylarını Çeşme’de geçiren İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan Büyükak, geçtiğimiz haftalarda bir yaşındaki oğlu Aslan Oktay ile objektiflere takılmıştı. Anne-oğul plajda vakit geçirmişti. Nurdan Büyükak, su soğuk olduğu için sadece oğlunun ayaklarını denize sokmuştu. Büyükak’ın yardımcısı da bu anlarda anne-oğulun bol bol fotoğrafını çekmişti.

AİLE POZU

Birkaç gün önce İstanbul’a dönen Büyükak Ailesi’nden yeni bir paylaşım geldi. Eşi ve oğluyla geçirdiği keyifli anları sık sık takipçileriyle paylaşan Nurdan Büyükak, bu kez ailece çektikleri fotoğraflarını paylaştı.

İbrahim Büyükak, oğlu ile bir örnek giyindi

Nurdan Büyükak, İbrahim ve Aslan ile verdiği poza; “Mutlu aile tablosu” notunu düştü. Büyükak’ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve “Maşallah”, “Bayılıyorum size” gibi yorumlar geldi.

PaYLaŞşşş