Ayrılığın sebebi ortaya çıktı! Başkalarıyla evlendiler ama Tarek ile Christina yeniden başlıyor

Milliyet.com.tr – Dünyaca ünlü tasarımcı ve gayrimenkul yatırımcısı Christina Haack (38) ile Tarek El Moussa (40) 13 yıl önce evlendi. Evliliklerinden iki çocuk dünyaya getiren ikili, uzun yıllar boyunca hayatlarını tüm şeffaflığıyla ekrana yansıttı. Birlikte yaptıkları başarılı gayrimenkul yenileme işleriyle de kendilerinden söz ettirmeyi başardılar. Ekranlarda birlikte görmekten oldukça hoşlandığımız ikili, 13 yıl sonra tüm çabalarına rağmen ayrılık kararı aldı. Kısa bir süre sonra Christina Haack ikinci kez evlendi. Hatta bu evlilikten üçüncü çocuğu Hudson London Anstead dünyaya geldi. Ancak bir süre sonra Christina ikinci eşi Ant Anstead’ten ayrıldı.

Bu süre zarfında birlikte iş yapmaya devam eden Christina Haack ve Tarek El Moussa dönem dönem fikren ters düşseler de ekran önünde birlikte çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmediler, ta ki birkaç ay önceye kadar. Christina ve Tarek dünyaca ünlü TV programı ‘Rüya Gibi Evler’i (Flip or Flop) bir neden sunmadan bitirme kararı aldıklarını açıkladı. Programın her bölümünü ilgiyle takip eden izleyiciler ise yıllar süren serüvende yolun sonuna nasıl gelindiği sorusuna cevap aradı.

Her şeyi kabul etti

‘HİÇBİR YERE GİTMİYORUM’

Rüya Gibi Evler (Flip or Flop) programının bitişiyle ilgili Tarek ve Christina kendi sosyal medya hesaplarından da paylaşımda bulundu. Tarek programdan çeşitli kesitler paylaşarak altına, “Mayıs 2010’da televizyonda evleri yenileme hayaliyle başlayan bu yolculuğa inanamıyorum. 12 yıl sonra sona ereceğini düşünmek çılgınca. Hayatımın neredeyse üçte birini bu işe adadım. Benimle bu yolculuğa çıktığı için Christina Haack’e özel bir teşekkür ederim. Bence oldukça iyi bir iş çıkardık ve gelecekte sahip olacağımız şeyler için heyecanlıyım. Onun için en iyisini diliyorum! Sizi özleyeceğimi söylerdim ama hiçbir yere gitmiyorum. Sırada ne olacağını size göstermek için sabırsızlanıyorum!” açıklamasını yapmıştı.

Alıntı Metni

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Bu süre zarfında Tarek El Moussa, Heather Rae Young’la evlendi. Christina da bir süredir birlikte olduğu kendisi gibi emlak uzmanı Joshua Hall ile dünyaevine girdi. Başlarda oldukça iyi anlaşan Christina ve Heather ikilisi son zamanlarda bazı anlaşmazlıklara düştü.Özellikle oğulları Brayden’ın maçında gerilen ikilinin sinirli halleri kameralara yansıdı. Gerginlik Brayden’ın apandist ameliyatı olmasıyla son buldu. Şimdilerde ilişkilerini oldukça mesafeli bir şekilde yürüttükleri söylenenler arasında.

YENİ EŞLERLE YENİ PROGRAM

Başta işlerini ayıran sonra da aralarına mesafe koyan taraflardan ayrılığın sebebini ortaya çıkaran bir açıklama ise geçtiğimiz günlerde geldi. Şoke eden bu gelişme Tarek ve Christina hayranlarını da ikiye bölebilir! Çünkü yapılan açıklamalara göre, Tarek ve Christina bundan sonra kariyerlerine eşleriyle birlikte devam edecek.

Yeni sezonda ekranlarda ‘The Flipping El Moussas’ programıyla Tarek ve Heather’ı göreceğiz. Christina ve Joshua çifti de birlikte sunacakları ‘Christina in the Country’ programıyla ekranlarda olacak. Eski eşlerin deyim yerindeyse birbirine meydan okuduğu ve yeni eşlerin de bu meydan okumaya dahil olduğu durum ilerleyen günlerde sıcak gelişmelere kapı aralayacak gibi görünüyor.

Müzisyen, aylık geliri 100 bin dolar
İbrahim-Filiz Erkal çiftinin büyük kızları Dilara 18 oldu!
Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un Avrupa hedefi!
Content Video – Ayrılığın sebebi ortaya çıktı! Başkalarıyla evlendiler ama Tarek ile Christina yeniden başlıyor
PaYLaŞşşş