Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel arasında sosyal medya krizi!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Türk Kanser Derneği’nin çalışmalarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen ‘Ünlü Objeler Sergisi’nde; Müzeyyen Senar, Bülent Ersoy, Sibel Can, Kenan Doğulu-Beren Saat, Tan Sağtürk, Seda Sayan, Türkan-Nazan Şoray, Fazıl Say, Ebru Yaşar, Berkay, Işın Karaca, Funda Arar, Hamdi Alkan, Murat Boz, Oktay Kaynarca ve Feyyaz Duman’ın bir dönem kullandıkları özel eşyaları yer aldı.

“SAKAL DA FAYDA ETMİYOR”

Etkinliğe katılan isimler arasında yer alan Hamdi Alkan, sergiye 19’uncu yüzyıldan kalma sulu boya tablosunu bağışladığını söyledi. İmajının sorulması üzerine herkesi gülümseten bir cevap veren 55 yaşındaki yönetmen, “İnsanlara söz dinletmek için sakal bırakıyorum ama sakal da fayda etmiyor ne diyeyim?” dedi.

İbrahim Büyükak ve Hamdi Alkan’dan gönderme

“ARAS DAHA İYİ YERLERDE OLMAYI HAK EDİYOR”

Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatan filmde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alkan, rolüyle alakalı bilgi vermekten kaçınırken, Aras Bulut’un oyunculuğunu övdü: 2023 yılında ekranlarda olacak. Aras’ın oyunculuğu harika. Son 10 yıla damgasını vurmuş bir isim ama oyunculuğunun yanı sıra kişiliği ve karakteri de harika bir insan. Umarım çok güzel yerlerde görürüz hep bunu hak ediyor.

Selen Görgüzel’in yanıtı olay oldu!

“ANNEM FELÇ GEÇİRDİ, ALZHEİMER HASTALIĞINA YAKALANDI”

Annesinin sağlık sorunları yaşadığını, bu nedenle ablası Feryal Alkan’ın da desteğe geldiğini ifade eden Alkan, “Zor zamanlardan geçiyoruz açıkçası. Annem felç geçirdi ve alzheimer hastalığına yakalandı. Ablam ile anneme en iyi şekilde bakmak için çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

“KALBİMİ AŞKA KAPATMADIM”

Şarkıcı Selen Görgüzel’le sekiz yıllık evliliği geçtiğimiz mart ayında tek celsede biten ünlü yönetmen, eski eşinin “Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı” şeklindeki gündem olan sözlerini hatırlatarak, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

‘Benden izin alınması gereksizdi’
PaYLaŞşşş