Şafak Sezer fuarda karavan aldı!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
İlk olarak 2007 yılında sinemaseverlerle buluşan ‘Kutsal Damacana’ serisinin son filminin çekimleri tamamlandı. Şafak Sezer’in başrolünde yer aldığı yapım, Fikret’in yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda Vatikan’a kadar yükselmesinin ardından yurda kesin dönüş hikayesini konu alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin’in oturduğu film, 20 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

“SİNEMA HALA TOPARLANAMADI”

Yarattığı ‘Papaz Fikret’ karakteriyle dikkat çeken komedyen, serinin dördüncü filmiyle ilgili, “Sinema sektörü pandemiyle birlikte başlayan ve hâlâ tam olarak toparlanamadığı bir süreç içinde. Kutsal Damacana ile hem bu durgunluğu bitirmeyi hem de kaybolan eğlencemizi geri getirmeyi istiyoruz” dedi.

‘Daha çok ekmek yemesi lazım’

BİR MİLYON TL!

Yeni filmiyle gündemde olan Şafak Sezer, önceki gün oyuncu arkadaşları Serkan Şengül, Yıldırım Memişoğlu ile CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Camp&Caravan İstanbul Fuarı’na gitti. Sezer, yaklaşık bir milyon TL değerindeki çok beğendiği bir karavanı satın aldı.

“AİLEMLE GEZİNTİYE ÇIKACAĞIM”

Ünlü oyuncu, “Hep böyle bir karavan sahibi olmak istemiştim. Setler başlamadan önce ailemle gezintiye çıkacağım, daha sonra vakit bulamam. Bu karavan ile Türkiye’nin her yerini gezeceğim” ifdadelerini kullandı.

52 yaşındaki komedyen, karavan sahibi ve arkadaşları ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Şafak Sezer, daha sonra esprileriylede fuara gelenlere kahkaha tufanı yaşattı.

KARAVANDA YOK YOK!

Altı kişilik oturma, dört kişilik de yatak kapasiteli karavanda; tuvalet, banyo, mutfak, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, televizyon, klima, ısıtıcı, kombi, güneş enerjisi ve dış aydınlatma bulunuyor.

7 oda, 2 salon, asansör, yüzme havuzu
PaYLaŞşşş