Haberler: Buray fal işlerine tövbe etti!

Buray’ın bir süredir meslektaşı Ayşe Özyılmazel ile birlikte olduğu iddia ediliyordu. Haklarında çıkan aşk iddiasına cevap vermeyen Buray, Özyılmazel ile İzmir Çeşme’de bir düğüne katılmıştı.

Instagram hesabından Özyılmazel’in kendisine sarıldığı bir fotoğrafı yayınlayan ünlü şarkıcı, ilişkisini ilan etmişti. Özyılmazel de Buray’ın paylaşımını, kalp emojisiyle birlikte kendi Instagram hesabından yayınlamıştı.

2. Sayfa programına röportaj veren Buray, Ayşe Özyılmazel’den ayrıldığını açıklamıştı. “İlişkimiz gitmiyor” diye söze başlayan Buray, Ayşe Özyılmazel ile ayrıldıklarını söylemişti.

“DENEDİM, AMA ARTIK AKIŞINA BIRAKTIM”

Buray, önceki akşam Girne Rocks Hotel’de konser verdi. Geçtiğimiz yaz yıldız falında aşk çıkan ardından ağustos ayında Ayşe Özyılmazer’le kısa süreli bir ilişki yaşayan Buray, “Fala da falcılara da tövbeliyim” dedi. “Aşkı fallarda mı aradınız?” sorusunu Buray, “Denedim, ama artık akışına bıraktım” sözleriyle yanıtladı.

Albüm hazırlıklarının devam ettiğini belirten Buray, “Çıkış tarihi çok yakında belli olacak. O yüzden zamanımın çoğunu stüdyoda geçiriyorum. Albümde hem kendi şarkılarım hem de farklı bestecilerin şarkıları olacak” dedi.

Şarkıcı Buray’ın panik anları

“BİZE TÜRK BAYRAKLARINI SALLAYARAK TEŞEKKÜR ETTİLER”

Tatil için gittiği Madagaskar’da su kuyusu açtıran Buray, “Son bir buçuk yılda 17 ülke gezdim. Birlikte seyahat ettiğim bir arkadaş grubum var. Gittiğimiz yerlerde ufak sihirli dokunuşlar yapmaya çalışıyoruz. İnsanların kalbine dokunmak istiyoruz. Orası dünyanın en fakir dördüncü ülkesi. Hem yapılan bağışlar hem de kendi katkılarımızla çocuklar için su kuyusu açtırdık. Bize Türk bayraklarını sallayarak teşekkür ettiler” dedi.

Amazon çocuklarıyla ‘Alaz Alaz’

BURAY’DAN DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ

Sürpriz ziyaret karşısında bir süre donup kalan Ameliya Selma Oğuz, gözyaşlarına hakim olmakta zorlanmıştı. Buray’a kendi bestelerini dinleten ve onunla parçalar söyleyen kız çocuğu, hayalini kurduğu müzisyenle okul arkadaşlarına konser vermişti.

Öte yandan şarkıcı, kendisiyle şarkı söylemek isteyen 11 yaşındaki görme engelli Ameliya’nın hayaline kayıtsız kalmamış ve İzmir’de onunla piyano çalıp eser seslendirmişti.

PaYLaŞşşş