Hande Yener: Bana 23 diyorlar, Z kuşağıyım

Hande Yener, “Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?” sorusunu, “Yaşlanmak değil, yaşlılık enerjisine geçerseniz ruhumuz yaşlanıyor zaten. Ben hep genç bir enerjiye sahibim. O yüzden fiziksel olarak da, ruhsal olarak da bunu yakalamaya çalışıyorum. Hepsi bir arada. Ne kadar önceden el koyarsanız olaya yaşlanmanız o kadar gecikir. Bunu ertelemek mümkün. Ben de doktorlarıma diyorum ki; ‘Beş yıl daha kazanayım’. Bir işlem daha yapıyoruz. ’10 yıl kazanayım’ diyorum, bir işlem daha yapıyoruz. Öyle erkenden yaşlanmak, çökmek yok” şeklinde cevaplamıştı.

MAKYAJ PANİĞİ!

Geçtiğimiz aylarda bir güzellik merkezinden çıktıktan sonra gazetecileri fark eden Yener, hızla aracına binmeye çalışmıştı. Basın mensuplarının hiçbir sorusuna cevap vermeyen Yener, “Hayatta konuşmam sizinle. Bugün konuşturamazsınız beni” demişti. Popçunun makyajsız fotoğraf vermemek için şapkasıyla yüzünü gizlemeye çalışması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Hande Yener: Artık bu ülkenin iki uzaylısı var!

“INSTAGRAM’A BAKARSANIZ HERKES NARSİST”

Hande Yener, KKTC’deki bir otelde sahne aldı. ‘Benden Bir Tane Daha Yok’ eserini çıkaran şarkıcı, “Eserde narsistlik mi var?” sorusuna, “Instagram’a bakarsanız, herkes narsist. Kim başkasını çekiyor? Herkes kendisini yayınlıyor. Narsisizm dalgası yaygın. Ben en azından genç kızlarımıza kendilerini korumak için bu şarkıyı hediye ediyorum. Erkeklere karşı güçlü olsunlar” cevabını verdi.

“ÇALIŞIRKEN CADIYA DÖNÜŞÜYORUM”

Uzun süredir müzisyen Misha ile birlikte olan Yener, “Çalışırken ben cadıya dönüşüyorum. Zorum ve stresliyim. Her şeyi kolay beğenmiyorum. O da öyle. Sürekli çalışıyoruz. Bütün zamanımızı ve enerjimizi albüme ayırdık. Bu durum ilişkimizi de güzel götürüyor. İşle aşk bir arada güzel gidiyor” dedi.

Hande Yener’den ilginç tespit! ‘Unutamayanlar kilo alıyormuş’

50’NCİ YAŞINI KUTLADI

Geçtiğimiz günlerde 50’nci yaşını kutlayan şarkıcı, “Bana 23 diyorlar. Z kuşağıyım” şeklinde konuştu.

PaYLaŞşşş